Kontakt:

Po świetnej walce Omar Morales pokonuje Gabriela Beniteza na UFC on ESPN +29 ! (Opis walki.)

Benitez vs Morales

Pierwsza runda:
Benitez zaczął próbą lowkicka i prawym prostym. Morales atakuje mocnymi prostymi i kopnięciami na kolano. Kopnięcie pod prawy łokieć Beniteza i Morales atakuje headkickiem. Zapędza rywala pod siatkę gdzie atakuje różnymi ciosami. Benitez świetnie wychodzi i teraz to zawodnik w czarnych spodenkach jest pod siatką ale odpowiada świetnym headkickiem i walka na środku oktagonu. Gabriel trafia sierpowym ale Omar po raz kolejny swoją presją zamyka go pod siatką gdzie okopuje rywala. Okrężny prawy Gabriela i walka po raz kolejny na środku oktagonu. Morales znów chce zyskać pozycje, gdzie to on będzie miał zamkniętego rywala, ale ten nie daje i unika. Kolejny mocny cios Beniteza. Lowkicki, ciosy proste i klincz ze strony Moralesa na koniec pierwszej rundy. Jak narazie dwa nokauty w drugich rundach. Ciekawe czy panowie podtrzymają tę serię.

Druga runda:
Morales zaczyna od ciosów prostych które dochodzą do twarzy rywala. Benitez po raz kolejny uderza kopnięciem pod prawy łokieć, a Morales znowu zapędza rywala pod siatkę. CIosy proste Moralesa i przechwycone wysokie kopnięcie. Chyba Benitez chciał obalić rywala ale ten wyciągnął nogę z uchwytu. Świetny prawy Moralesa i kopie na wątrobę rywala zawodnik w czarnych spodenkach. Kopnięcie na żebra Beniteza skontrowane headkickiem i latającym kolanem przy siatce, ale wychodzi z opresji zawodnik w białych spodenkach. Świetne ciosy proste Moralesa i kopnięcia zawodnika w białych spodenkach. Przechwycone kopnięcie Omara i zdobył obalenie w tej rundzie Gabriel. Koniec rundy.

Trzecia runda:
Panowie zaczęli zdecydowaną wymianą prostych, ale Morales używa również kopnięć na korpus. Benitez ryzykuje headkickiem ale unika to Omar i świetnie bije ciosy proste. Próba kolana w tajskim klinczu ale nie udało się to Omarowi. Kolejne kopnięcia pod prawy łokieć Moralesa. Benitez ma ograniczone poruszanie przez potwornie rozcięty piszczel. Kolejna wymiana ale oddala się Morales i kopie na gardę rywala. 21-20 w ciosach dla Gabriela. Próba latającego kolana Omara i kolejne mocne kopniećia połączone z prostymi. Trafia sierpowym Omar Morales. W drugiej połowie tej rundy zdecydowanie aktywniejszym zawodnikiem jest Omar. Mocne kombinacje starszego zawodnika na koniec. W moim odczuciu 29-28 dla Omara.

Dokładnie tak! Omar Morales pokonuje rywala po piętnastominutowej wojnie!

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.