Kontakt:

Sijara Eubanks pewnie pokonuje rywalkę na UFC on ESPN +29!

Sijara Eubanks na UFConESPN+29

Pierwsza runda:
Panie zaczęły podstawowo, od wymiany prostych oraz lowkicków. Ale trafiła Eubanks! Ma szansę wykończyć rywalkę i właśnie to próbuje zrobić headkickami i ciosami z góry! Ale nie wykorzystała tej sytuacji i teraz walczy taktycznie, na dystans – kopnięciami na korpus i prostymi. Moras odpowiada lowkickami i cepami. Skraca dystans Moras i wykorzystuje to jej rywalka trafiając ją podbródkowym. Panie walczą na dystans, ale wiele więcej trafia Eubanks co pokazuje statystyka 18-6 w ciosch na głowe. Prosty na tułów Moras i próba headkicka Eubanks. Krótkie zwarcie i wymiana sierpów. Lowkick i cios prosty Moras na koniec. Jeszcze jeden sierpowy dochodzi do twarzy rywalki. Koniec rundy.

Druga runda:
Wymiana sierpowych na początek walki i klinczuje Eubanks próbując przenieść walkę do parteru ale broni to Moras, i jest klincz przy siatce który Sarah rozwiązuje. Sijara zostaje karcona ciosami prostymi, co zauważa Moras i idzie z szarżą ciosów. Ma pod siatką rywalkę, która klei się bo nie chce zostać skończona. Pojedyńczy tajski klincz, a Sarah pcha go pod siatkę. Zdobyła obalenie Moras i zasypuje rywalkę serią ciosów, ale ta broni się i nie chce zostać skończona. Ma dosiad na ostatnie 10 sekund, oddaje plecy Moras próba duszenia ale nie udana i ciosy na zakończenie rundy.

Trzecia runda:
Po raz kolejny zaczynay zwarciem, które wygrywa zawodniczka w niebieskich spodenkach. Moras oddala się od rywalki i kopie na korpus. Po raz kolejny mocne ciosy obu zawodniczek i klincz w którym aktywniejsza jest niższa zawodniczka, czyli Sijara Eubanks. Klincz pod siatką gdzie punkty kontroli zdobywa Sijara ale nie na długo, bo Sarah wychodzi z klinczu. Eubanks z superman punchem. Po raz kolejny obalenie Sijary i trzyma przeciwniczke w parterze. Moras po siatce wpięła się po próbę balachy. Moras trzyma rękę swojej rywaki ale ta nic. Zerwała uchwyt niższa zawodniczka i ma pozycję boczną. Stara się przejść po siatce ale to nic nie da, ponieważ tylko oddała pozycję na koniec walki i jeżeli by to dłużej potrwało to moglibyśmy tu mieć TKO w trzeciej rundzie. Według mnie – 30-27 dla Sijary Eubanks.

I tak jest! Sijara Eubanks wygrywa punktacją 2x 30-27 i 1x 30-26!

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.