Kontakt:

Igor Michaliszyn zmierzy się z fenomenalnym Valentinovem na EFM SHOW!

160153646_1577320482460645_5112391596405824274_o

Rewelacja z Bułgarii kontra ten, który chce znaleźć swoje miejsce w oktagonie. Valentinov – Michaliszyn w EFM SHOW

EFM SHOW nie zna granic i sięga po najlepszych zawodników. Podczas gali 10 kwietnia w oktagonie staną naprzeciwko siebie Georgi Valentinov i Igor Michaliszyn.

Georgi Valentinov (21-5) – Igor Michaliszyn (7-2)

Georgi Valentinov to bułgarska rewelacja, o czym świadczy jego bogate doświadczenie. Ostatnie trzy starcia to też trzy zwycięstwa z rzędu (dwa razy decyzją sędziego i raz TKO) na Grand Fight Arena. Szlify zbierał także podczas walk między innymi na ACB. Jego atuty? Dużo mówią o nich rywale – przede wszystkim jest szybki i dysponuje mocnym uderzeniem, nad którym pracował pod okiem trenera Conora McGregora, Johna Kavnaugh.

Walczy nie tylko o wygrane, ale również o swoje dobre imię. Oskarżono go o powiązania z grupą kibicowską określaną jako stadionowi faszyści – Ultras Levski Sofia West, za co został zwolniony z Bellatora. Twierdzi, że pomówiono go w sprawie udziału w rasistowskich i chuligańskich ekscesach. Nie ukrywa, że jest wierzący i to wiara daje mu siłę do walk. Na pewno będzie chciał wykorzystać swoje bogate doświadczenie na różnych polach w starciu ze swoim rywalem w EFM SHOW.

Igor Michaliszyn zaliczył ostatnio dwie wygrane z rzędu. W przeszłości walczył dla wielu federacji i długo szukał swojego miejsca. Czy będzie to EFM SHOW? Zobaczymy, co zdecyduje po walce, a przeciwnika będzie miał wymagającego. Choć rywalizacja w takim zestawieniu kusi o dodatkową, słowną „obudowę”, to Michaliszyna nie bawią takie przepychanki. Zamiast trash talku, sprawy woli załatwiać w oktagonie.

Działa prosto – szuka okazji do walki, korzysta z niej i idzie dalej. Nie ma sentymentów, nie patrzy w przyszłość. W swoich ciosach jest bezwzględny i tak też potraktuje swojego następnego rywala.

Ich rywalizacja w formule MMA odbędzie się 10 kwietnia.

FIGHT CARD EFM SHOW

Super Fight:
AKOP SZOSTAK – RADOSŁAW SŁODKIEWICZ

Main Event:
MICHAŁ PASTERNAK – MACIEJ RÓŻAŃSKI

MMA Fight:
ARKADIUSZ KASZUBA – PATRYK GRZEMSKI

K1 Cage:
DANIEL ILIEV – DAMIAN OSTĘP

i wielu, wielu innych.

Ponadto, najbardziej kontrowersyjne sportowe emocje zapewni rywalizacja Extra Fight, czyli walka w najmniejszej klatce na świecie do upadłego. EFM SHOW zestawi najbardziej wytrawnych fighterów tego gatunku.

Takiej rywalizacji w polskim MMA jeszcze nie było. Uczestnikiem Gali będzie mógł zostać każdy. To możliwe dzięki dostępowi przez platformę streamingową PPV. Widzimy się 10 kwietnia!

Więcej na stronie www.efmshow.com.

Podążaj za nami!

#polishfighters

Comments

 1. Krzysztof 16 marca 2021

  No dzieje się w tym naszym kraju! W końcu SHOW I MMA WARTE UWAGI! BRAWO!

  Reply
 2. Wika 16 marca 2021

  @krzysztof Jestem tego samego zdania! Takich zawodników aż przyjemnie oglądać!

  Reply
 3. OLO 29 marca 2021

  Valentinov?! Co się tu dzieje?! 9 kwietnia rozwali serwery!!!!!!!!!

  Reply
 4. aleksander 29 marca 2021

  FIGHT CARD na EFM SHOW to PETARDA!

  Reply

Leave Comment

Your email address will not be published.