Kontakt:

Bolechowicz kontra Sowiński na Kuyavian Cage!

Bolechowicz vs Sowiński

Tego nikt się nie spodziewał! Rywalem Artura Sowińskiego podczas inauguracyjnej gali Kuyavian Cage #ŚwiętoKujaw będzie Adrian Bolechowicz, dziennikarz, marketer, który pierwotnie miał poprowadzić kujawski event. Starcie odbędzie się w widowiskowej formule K1 na dystansie 3 rund.

Adrian Bolechowicz vs Artur Sowiński na Kuyavian Cage [06.07.2024 r.]

– Ten pojedynek łamie wszelkie granice i ludzkie bariery. Adrian Bolechowicz wierzy, że tylko niebo jest
limitem, a my wierzymy, że udowodni to 6 lipca w Inowrocławiu, tocząc niezapomniany pojedynek z
Arturem Sowińskim – podkreślają organizatorzy gali Kuyavian Cage.

Już samo zakontraktowanie popularnego „Kornika” odbiło się szerokim echem w branży. Debiutująca na rynku organizacja już na pierwszy event zaprosiła do współpracy jednego z najpopularniejszych i najbardziej utytułowanych zawodników MMA nad Wisłą, ku ogromnemu zaskoczeniu opinii publicznej. Skąd pomysł na tak nieoczekiwane zestawienie?

– Zdawaliśmy sobie sprawę, że rywal Artura Sowińskiego musi być niezwykły, ponieważ sam występ
Kornika na naszej gali jest czymś niesamowitym. Długo zastanawialiśmy się, komu dać taką szansę i w
końcu jeden z naszych partnerów biznesowych głośno powiedział: Adrian, dzwońcie do niego!
Spojrzeliśmy na siebie, kiwnęliśmy twierdząco głowami i widzieliśmy, że to jest to – informuje Marcel
Huzarski, jeden z włodarzy Kuyavian Cage.

– Adrian to świetny facet, bardzo pomaga nam w organizacji gali i do tego swoją osobą wzmacnia nasz potencjał marketingowo-promocyjny. Zanim miał walczyć jego przyjaciele, sympatycy wykupili niemal cały sektor biletów. To również istotny aspekt tego pojedynku – umiejętności biznesowo marketingowe, których mu nie brakuje – dodaje organizator.

Adrian Bolechowicz rywalem Artura Sowińskiego na gali Kuyavian Cag!

Adrian Bolechowicz na co dzień pracuje jako dziennikarz i content manager w dużych mediach. Materiały jego autorstwa można przeczytać, posłuchać na takich portalach jak m.in. TVP Sport, Przegląd Sportowy czy Onet, gdzie jest również odpowiedzialny za jeden z największych projektów firmy. Ponadto, pod własną marką, prowadzi social media i tworzy strategie marketingowe dla dużych i małych przedsiębiorstw. Kibice sportu mogą znać 31-letniego rypinianina także z prowadzenia eventów sportowych, komentarza czy przygotowywania wywiadów i reportaży głównie z gal sportów walki.

– Patrząc na to, w którą stronę podąża ten świat, powinienem powiedzieć, że zniszczę rywala, odbiorę mu wszystko to, na co pracował przez całe życie etc. (śmiech). Ale tak nie uważam, Artur Sowiński to wybitny sportowiec, ikona tej dyscypliny. Starcie z Kornikiem to zaszczyt i spełnienie marzeń. Dziękuję legendo! Na tym uprzejmości się kończą… – podaje Adrian Bolechowicz.

Jak przyszły rywal Sowińskiego ocenia swoje szanse?

– Oczywiście każdy kto powie, że Artur jest sportowo sto lat przede mną, ma rację. Mam tego świadomość. Dotychczas trenowałem rekreacyjnie. Ale wiem też, że na tysiąc walk, jedna może pójść po mojej myśli. Zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby sprawić sensację – podkreśla.

Kuyavian Cage – 6 lipca w Inowrocławiu, gdzie kupić bilety?

Bilety na galę Kuyavian Cage dostępne są w sprzedaży internetowej oraz stacjonarnej. Sprzedaż online dostępna jest na platformie To Bilet, wejściówki można również nabywać bezpośrednio przez kontakt z organizatorami: e-mail: kuyaviancage.promotion@gmail.com i tel. 508 416 065, a także u zawodników.

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.