Zapraszamy was do zapoznania się z naszym rankingiem polskiego MMA. Będzie on na bieżąco aktualizowany, a na chwilę obecną prezentuje się tak. Stan na 19.09.2021 po galach: Babilon MMA 24, KSW 63, EFM Show 2, ACA 128.

*Ranking został oparty o zawodników, u których okres od ostatniego pojedynku nie przekroczył jednego roku bądź mają zaplanowaną walkę. W przypadku rankingu kobiet okres ten nieco się wydłużył ze względu na ilość zawodniczek. *

WAGA CIĘŻKA

1.Marcin „Tybur” Tybura (22-6) ➡️ (#8 w rankingu UFC)

Marcin Tybura o przyszłości w UFC i nowym klubie: Nie można mówić ...

Obecna federacja: UFC

Ostatnie zwycięstwo: 06.05.2021 z Waltem Harrisem (UFC Fight Night: Rozenstruik vs Sakai)

Ostatnia porażka: 14.09.2019 z Augusto Sakaim (UFC on ESPN+ 16: Cowboy vs. Gaethje)

Kolejna walka: Brak zaplanowanej

Proponowany rywal: Alexiei Oleinik (59-14) | Jarizinho Rozenstruik (12-2) | Alexander Volkov (33-9)

2.Szymon Bajor (22-9) ⬆️ (+1)

Szymon Bajor - waga ciężka w najlepszym wydaniu! - Polish Fighters

Obecna federacja: FEN

Ostatnia wygrana: 06.02.2020 z Ednaldo Oliveirą (FEN 32)

Ostatnia porażka: 13.06.2020 o pas FEN z Olim Thompsonem (FEN 28)

Kolejna walka: Brak zaplanowanej

Proponowany rywal: Oli Thompson (21-13) o pas FEN

3.Daniel Omielańczuk (25-11-1-1) ⬇️ (-1) (#2 w rankingu ACA)

Daniel Omielańczuk: Nie będę mścił się na rywalu | Polska Times

Obecna federacja: ACA

Ostatnie zwycięstwo: 23.04.2021 z Danielem Jamesem (ACA 122)

Ostatnia porażka: 11.09.2021 z Evgenym Goncharovem (ACA 128)

Kolejna walka: Brak zaplanowanej

Proponowany rywal: Dimitry Poberzhets (26-6-1-1) (Ciekawostką jest to, iż panowie walczyli ze sobą w 2011 roku. Walka zakończyła się remisem)

4.Michał „Longer” Andryszak (22-10) ➡️

Zobacz obraz źródłowy

Obecna federacja: KSW

Ostatnie zwycięstwo: 30.01.2021 Guto Inocente (KSW 58)

Ostatnia porażka: 04.09.2021 z Darko Stosiciem (KSW 63)

Kolejna walka: ??.09.2021 (Fight Empire MMA 1)

Proponowany rywal: Darko Stosić (14-4) w eliminatorze do pasa KSW | Denis Stojnić (13-3-0-1) | Michał Włodarek (8-3)

5.Michał „Mmasakra” Kita (20-13-1) ➡️

MMA. FEN 28. Michał Kita – Igor Pokrajac. Kursy, typy (13.06.2020 ...

Obecna federacja: KSW

Ostatnia wygrana: 29.08.2020 z Michałem Andryszakiem (KSW 54)

Ostatnia porażka: 05.06.2021 z Darko Stosiciem (KSW 61)

Kolejna walka: Brak zaplanowanej

Proponowany rywal: Karol Bedorf (15-5) | Damian Grabowski (22-5) | Denis Stojnić (13-3-0-1) | Michał Włodarek (8-3) | Guto Innocente (10-6) | Jay Silva (12-13-1)

6.Łukasz Brzeski (9-1-1) ⬆️ (+1)

Wyniki Babilon MMA 6: Łukasz Brzeski ubił Michała Orkowskiego ...

Obecna federacja: Babilon MMA

Ostatnia wygrana: 29.05.2020 z Michałem Piwowarskim (Babilon MMA 13)

Ostatnia porażka: 04.11.2017 z Grzegorzem Cieplińskim (Wieczór Walk R8 2)

Kolejna walka: 31.08.2021 z Lorenzo Hoodem (Contender Series 2021)

Proponowany rywal:

7. Michał Włodarek (8-3)  ⬇️ (-1)

Doniesienia: Michał Włodarek zmierzy się z byłym zawodnikiem UFC na KSW 58! - Polish Fighters

Obecna federacja: KSW

Ostatnie zwycięstwo: 07.12.2019 z Srđanem Maroviciem (KSW 52)

Ostatnia porażka: 20.03.2021 z Darko Stosiciem (KSW 59)

Kolejna walka: Brak zaplanowanej

Proponowany rywal: Karol Bedorf (15-5)| Damian Grabowski (22-5) | Denis Stojnić (13-3-0-1) | Guto Innocente (10-6) | Michał Kita (20-12-1) | Jay Silva (12-13-1) | Michał Andryszak (22-10)

8.Kamil Minda (7-1) ➡️ (#1 w rankingu Oktagon MMA)

Zobacz obraz źródłowy

Obecna federacja: FEN | Oktagon

Ostatnie zwycięstwo: 01.05.2021 z Kerrisonem Lealem (Oktagon 23)

Ostatnia porażka: 19.06.2021 z Martinem Budayem (Oktagon 25)

Kolejna walka: Brak zaplanowanej

Proponowany rywal: Tassilo Lahr (18-7-1) | Mike Kyle (23-19-1-2) w organizacji Oktagon MMA

9.Adam „Adaś z Jawora” Pałasz (6-1) ➡️ (#10 w rankingu ACA)

Pałasz: Chcę pokazać starym lisom, że mogę się z nimi bić - Polsat ...

Obecna federacja: ACA

Ostatnie zwycięstwo: 26.11.2020 z Olegsem Jemeljanovsem (ACA 114)

Ostatnia porażka: 20.08.2020 z Dmitrym Poberezhetsem (ACA 109)

Kolejna walka: Brak zaplanowanej

Proponowany rywal: Ioannis Arzoumanidis (7-1)

10.Kevin Szaflarski (10-1)  ➡️

Kevin Szaflarski dołącza do Babilon MMA! Debiut na najbliższej ...

Obecna federacja: Mistrz PLMMA (1 obrona) | Babilon MMA

Ostatnie zwycięstwo: 12.02.2021 z Filipem Stawowym (Babilon MMA 19)

Ostatnia porażka: 30.10.2015 z Alexandrem Cverną (East PRO Fight 6)

Kolejna walka: Brak zaplanowanej

Proponowany rywal: Filip Stawowy (8-2) II o pas | Toni Valtonen (30-17) | Wojciech Buliński (15-2) | Grzegorz Ciepliński (8-8) | Patryk Dubiela (4-0)

11.Filip „Czołg” Stawowy (8-2) ➡️

Zobacz obraz źródłowy

Obecna federacja: Babilon MMA

Ostatnie zwycięstwo: 26.06.2021 z Tonim Valtonenem (Babilon MMA 23)

Ostatnia porażka: 12.02.2021 z Kevinem Szaflarskim (Babilon MMA 19)

Kolejna walka: Brak zaplanowanej

Proponowany rywal: Kevin Szalflarski (10-1) II o pas | Wojciech Buliński (15-2) | Patryk Dubiela (4-0) | Grzegorz Ciepliński (8-8)

12. Mariusz Pudzianowski (15-7-0-1) ➡️

Mariusz Pudzianowski - Milanović. Relacja i wynik pojedynku. KSW 59 - KSW

Obecna federacja: KSW

Ostatnie zwycięstwo: 05.06.2021 z Łukaszem Jurkowskim (KSW 61)

Ostatnia porażka: 23.03.2019 z Szymonem Kołeckim (KSW 47)

Kolejna walka: 23.10.2021 z TBA (KSW 64)

Proponowany rywal: Sergine Ousmane Dia (2-0) | Martyn Ford (0-0) | Szymon Kołecki (10-1) | James McSweeney (15-18)

13. Patryk Dubiela (4-0) ⬆️ (+1)

Może być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby, ludzie stoją i w budynku

Obecna federacja: Armia Fight Night | Babilon MMA

Ostatnie zwycięstwo: 11.09.2021 z Mateuszem Łazowskim (Babilon MMA 24)

Ostatnia porażka: Niepokonany

Kolejna walka: Brak zaplanowanej

Proponowany rywal: Karol Żołowski (3-0) | Wojciech Buliński (15-2) | Grzegorz Ciepliński (8-8) | Toni Valtonen (30-17) | Konrad Dziczek (3-2) | Krzysztof Wiśniewski (2-0) | Kevin Szaflarski (10-1)

14. Marek Samociuk (3-1) ⬇️ (-1)

KSW 60. Marek Samociuk: Moje całe ciało mocno odczuło wcześniejszą walkę - Sport w INTERIA.PL

Obecna federacja: KSW

Ostatnie zwycięstwo: 24.04.2021 z Izuagbe Ugonoh (KSW 60)

Ostatnia porażka: 21.12.2019 z Pawłem Białasem (TFL 19)

Kolejna walka: Brak zaplanowanej

Proponowany rywal: Szymon Kołecki (10-1) | Erko Jun (3-2)

15.Paweł Biernat (2-0) ➡️

Może być zdjęciem przedstawiającym 4 osoby, ludzie stoją i w budynku

Obecna federacja: FEN

Ostatnie zwycięstwo: 26.06.2021 z Damianem Bujkowskim (FEN 35)

Ostatnia porażka: Niepokonany

Kolejna walka: Brak zaplanowanej

Proponowany rywal: Marcin Sianos (5-6) | Grzegorz Ciepliński (8-8)

Waga półciężka

1.Jan „Cieszyński Książę” Błachowicz (28-8) ➡️

Od bójek za kościołem do pościgu za marzeniem o mistrzostwie ...

Obecna federacja: Mistrz UFC (1 obrona)

Ostatnie zwycięstwo: 06.03.2021 z Israelem Adesanyą (UFC 259)

Ostatnia porażka: 23.02.2019 z Thiago Santosem (UFC on ESPN+ 3: Błachowicz vs. Santos)

Kolejna walka: 30.10.2021 z Gloverem Teixeirą (UFC 267)

Proponowany rywal: Glover Teixeira (32-7)

2.Michał „Lord” Oleksiejczuk (15-4-0-1) ➡️

Michał Oleksiejczuk dla MMARocks.pl: To może być naprawdę krwawa ...

Obecna federacja: UFC

Ostatnie zwycięstwo: 27.03.2021 z Modestasem Bukauskasem (UFC 260)

Ostatnia porażka: 22.02.2020 z Jimmym Crute (UFC on ESPN+ 26: Felder vs. Hooker)

Kolejna walka: 30.10.2021 z Shamilem Gamzatovem (UFC 267)

Proponowany rywal: Khalil Rountree (8-4-0-1) | Nicolae Negumereanu (9-1) | Jake Collier (12-5) | Ion Cutelaba (15-6) | Alonzo Menifield (10-2)

3. Tomasz „The Giraffe” Narkun (18-4) ➡️

KSW 50: Tomasz Narkun - Przemysław Mysiala. Relacja i wynik walki ...

Obecna federacja: Mistrz KSW (5 obron)

Ostatnie zwycięstwo: 14.11.2020 z Ivanem Erslanem o pas KSW (KSW 56)

Ostatnia porażka: 24.04.21 z Philipem De Friesem (KSW 60)

Kolejna walka: Brak zaplanowanej

Proponowany rywal: Stephan Puetz (20-4) | Attila Végh (33-9-2)

4.Marcin „The Giant” Wójcik (14-7) ➡️

Marcin Wójcik ze złotym medalem na turnieju grapplingowym w ...

Obecna federacja: Mistrz FEN

Ostatnie zwycięstwo: 28.11.2020 z Adamem Kowalskim o pas FEN (FEN 31)

Ostatnia porażka: 02.03.2019 z Modestasem Bukauskasem (Cage Warriors 102)

Kolejna walka: 16.10.2021 z Ederem De Souzą (FEN 36)

Proponowany rywal: Marcin Łazarz (13-7-0-1) | Eder De Souza (18-7)

5. Marcin Prachnio (15-5) ➡️

https://i0.wp.com/i.iplsc.com/marcin-prachnio-w-walce-z-khalilem-rountree/000B12ISQLTEG35G-C122-F4.jpg?w=660&ssl=1

Obecna federacja: UFC

Ostatnie zwycięstwo: 26.06.2021 z Ike’m Villeanuevą (UFC Fight Night: Gane vs Volkov)

Ostatnia porażka: 22.08.2020 z Mike’m Rodriguezem (UFC Fight Night: Munoz vs Edgar)

Kolejna walka: 20.11.2021 z Azamatem Murzakanovem (UFC Vegas 43)

Proponowany rywal: Andreas Michailidis (12-4) | Aleksa Camur (6-2) | Danilo Marques (11-3) | Tyson Pedro (7-3) |

6.Maciej „Spartan” Różański (13-3) ➡️

Zobacz obraz źródłowy

Obecna federacja: Mistrz EFM

Ostatnie zwycięstwo: 10.04.21 z Michałem Pasternakiem (EFM Show)

Ostatnia porażka: 15.12.2019 z Rafałem Haratykiem (Babilon MMA 6)

Kolejna walka: Brak zaplanowanej

Proponowany rywal: Laurynas Urbonavicius (13-1) | Mohamed Said Maalem (11-3) | Stephan Puetz (20-4) | Atilla Vegh (33-9-2)

7.Adam Kowalski (13-6-1-1) ➡️

UJAWNIAMY kulisy gali FEN 29! Będzie walka o pas [TYLKO U NAS ...

Obecna federacja: FEN

Ostatnie zwycięstwo: 26.06.2021 z Marcinem Filipczakiem (FEN 35)

Ostatnia porażka: 28.11.2020 z Marcinem Wójcikiem o pas FEN (FEN 31)

Kolejna walka: Brak zaplanowanej

Proponowany rywal: Michał Piwowarski (5-2) | Łukasz Klinger (9-5) | Kornel Zapadka (8-1) | Kamil Wojciechowski (3-0) | Marcin Łazarz (13-7-0-1) | Eder De Souza (18-7)

8.Karol”Cebula” Celiński (18-10-1) ➡️

Karol Celiński po wyrównanej walce wygrywa w Brisbane! | MMA ROCKS

Obecna federacja: ACA

Ostatnie zwycięstwo: 23.04.2021 z Dimitrym Mikutsą (ACA 122)

Ostatnia porażka: 06.03.2020 z Evgenym Egemberdievem (ACA 105)

Kolejna walka: Brak zaplanowanej

Proponowany rywal: Cory Hendricks (7-3) | Batraz Aganaev (5-2) | Roman Gudochkin (12-7)

9.Szymon Kołecki (10-1) ➡️

Zobacz obraz źródłowy

Obecna federacja: KSW

Ostatnie zwycięstwo: 17.07.2021 z Akopem Szostakiem (KSW 62)

Ostatnia porażka: 18.08.2018 z Michałem Bobrowskim (Babilon MMA 5)

Kolejna walka: Brak zaplanowanej

Proponowany rywal: Thiago Silva (21-9-0-2) | Karol Bedorf (15-5) | Jay Silva (12-13-1) | Marek Samociuk (3-1) | Mariusz Pudzianowski (15-7-0-1) | Przemysław Mysiala (23-11-1)

10.Marcin „Bane” Łazarz (13-7-0-1) ➡️

Zobacz obraz źródłowy

Obecna federacja: FEN

Ostatnie zwycięstwo: 06.02.2021 z Wojciechem Januszem na FEN 32

Ostatnia porażka: 26.01.2019 z Dmitriyem Tebekinem (M-1 Challenge/WKG)

Kolejna walka: Brak zaplanowanej

Proponowany rywal: Marcin Wójcik (14-7) | Eder De Souza (18-7)

11.Łukasz „Pcheła” Sudolski (8-0) ➡️

Zobacz obraz źródłowy

Obecna federacja: Babilon MMA

Ostatnie zwycięstwo: 27.11.2020 z Mladenem Kujundžiciem (Babilon MMA 18)

Ostatnia porażka: niepokonany

Kolejna walka: 28.09.2021 z Igorem Potreyą (Contender Series 2021)

Proponowany rywal:

12. Martin „King Kong” Zawada (29-16-1) ➡️

Martin Zawada rzuca wyzwanie mistrzowi KSW! - Polish Fighters

Obecna federacja: KSW

Ostatnie zwycięstwo: 18.05.2019 z Thiago Silvą (KSW 49)

Ostatnia porażka: 30.01.2021 z Szymonem Kołeckim (KSW 58)

Kolejna walka: Brak zaplanowanej

Proponowany rywal: Przemysław Mysiala (23-10-1) | Laurynas Urbonavicius (13-1)

13.Przemysław „The Polish Bear” Mysiala (23-11-1) ➡️

Zobacz obraz źródłowy

Obecna federacja: KSW

Ostatnie zwycięstwo: 10.10.2020 ze Stipe Bekavacem (KSW 55)

Ostatnia porażka: 05.06.2021 z Ivanem Erslanem (KSW 61)

Kolejna walka: Brak zaplanowanej

Proponowany rywal: Martin Zawada (29-15-1) | Timo Feucht (8-1) | Anton Turkalj (6-0) | Szymon Kołecki (10-1) | Laurynas Urbonavicius (13-1)

14. Michał Pasternak ➡️

Michał Pasternak: "Na tę chwilę z trenerem Oknińskim sobie podziękowaliśmy" - MMA PL

Obecna federacja: Mistrz PLMMA | Mistrz Wotore | EFM Show

Ostatnie zwycięstwo: 18.10.2019 z Pawłem Zakrzewskim (PLMMA 79) | 19.09.2020 z Markiem Samociukiem (Wotore 3)

Ostatnia porażka: 09.04.2021 z Maciejem Różańskim (EFM Show 1)

Kolejna walka: Brak zaplanowanej

Proponowany rywal: Kaloyan Kolev (10-0) | Laurynas Urbonavicius (13-1)

15.Wojciech „Kulkinio” Janusz (10-7) ➡️ 

Zobacz obraz źródłowy

Obecna federacja: FEN | EFM | SBS

Ostatnie zwycięstwo: 03.10.2020 z Michałem Gutowskim (FEN 30)

Ostatnia porażka: 10.07.2021 z Ederem De Souzą (Seaside BattleS Dziwnów)

Kolejna walka: 16.10.2021 z Łukaszem Klingerem (FEN 36)

Proponowany rywal: Rafał Kijańczuk (9-4) | Łukasz Klinger (9-5) | Bartosz Szewczyk (2-0) | Patryk Rogóż (11-5) | Przemysław Dzwoniarek (3-1) | Adam Tomasik (5-0)

Waga średnia

1.Krzysztof Jotko (22-5) ➡️

Krzysztof Jotko w limicie wagowym - wyniki ważenia przed UFC on ...

Obecna federacja: UFC

Ostatnie zwycięstwo: 16.05.2020 z Erykiem Andersem

Ostatnia porażka: 01.05.2020 z Seanem Stricklandem (UFC Fight Night)

Kolejna walka: 02.10.2021 z Mishą Cirkunovem (UFC FN: Santos vs Walker)

Proponowany rywal: Ian Heinisch (14-3) | Brendan Allen (16-4) | Dricus Du Plessis (16-2)

2.Mamed Khalidov (35-7-2) ➡️

Zobacz obraz źródłowy

Obecna federacja: Mistrz KSW

Ostatnie zwycięstwo: 10.10.2020 ze Scottem Askhamem o pas KSW (KSW 55)

Ostatnia porażka: 07.12.2019 ze Scottem Askhamem (KSW 52)

Kolejna walka: Brak zaplanowanej

Proponowany rywal: Scott Askham (19-5) | Roberto Soldić (18-3) | Mariusz Pudzianowski (15-7-0-1)

3.Rafał „Polish Tank” Haratyk (15-4-2) ➡️

Zobacz obraz źródłowy

Obecna federacja: ACA

Ostatnie zwycięstwo: 11.09.2021 z Azamatem Bekoevem (ACA 128)

Ostatnia porażka: 26.11.2020 z Nikolą Dipchikovem w eliminatorze do walki o pas ACA (ACA 114)

Kolejna walka: Brak zaplanowanej

Proponowany rywal: Nikola Dipchikov (20-8)

4.Paweł „Plastinho” Pawlak (19-4-1) ⬆️ (+1)

Zobacz obraz źródłowy

Obecna federacja: Mistrz Babilon MMA | KSW

Ostatnie zwycięstwo: 04.09.2021 z Damianem Janikowskim (KSW 63)

Ostatnia porażka: 15.12.2018 z Danielem Skibińskim o pas kat. półśredniej (Babilon MMA 6)

Kolejna walka: Brak zaplanowanej

Proponowany rywal: Cezary Kęsik (12-1)

5.Bartosz „The Butcher” Fabiński (15-5) ➡️

Zobacz obraz źródłowy

Obecna federacja: Brak

Ostatnie zwycięstwo: 20.03.2020 z Darrenem Stewartem (Cage Warriors 113)

Ostatnia porażka: 17.04.2021 z Geraldem Meerschaert’em (UFC on ESPN +)

Kolejna walka: Brak zaplanowanej

Proponowany rywal: Robert Vorobyov (13-2) | Dimitry Batok (10-3)

6.Piotr Strus (15-7-2) ➡️

Piotr Strus | MMA Fighter Page | Tapology

Obecna federacja: ACA

Ostatnie zwycięstwo: 15.11.2019 z Vitaliyem Nemchinovem (ACA 101)

Ostatnia porażka: 20.08.2020 z Rafałem Haratykiem (ACA 114)

Kolejna walka: 23.04.2021 z Rafałem Haratykiem (ACA 122)

Proponowany rywal: Azamat Bekoev (12-2) | Beslan Ushukov (18-5)

7.Marcin Naruszczka (22-9-2) ➡️

Zobacz obraz źródłowy

Obecna federacja: FEN | Oktagon

Ostatnie zwycięstwo: 29.05.2021 z Erice’m Spicely (Oktagon 24) w eliminatorze do pasa

Ostatnia porażka: 24.07.2021 z Samuelem Kristoficiem (Oktagon 26)

Kolejna walka: Brak zaplanowanej

Proponowany rywal: Aziz Karaoglu (10-7) | Ivan Čosić (6-1)

8.Michał „Cipao” Materla (29-7) ➡️

Michał Materla oczyszczony z następnego zarzutu! Kolejna ofiara ...

Obecna federacja: Mistrz EFM

Ostatnie zwycięstwo: 11.09.2021 z Moise Rimbonem (EFM Show 2)

Ostatnia porażka: 14.11.2020 z Roberto Soldiciem (KSW 56)

Kolejna walka: Brak zaplanowanej

Proponowany rywal: Marian Dimitrov (10-2) | Plamen Penchev (10-1) | Svetloslav Savov (18-7) | Aziz Karaoglu (10-7)

9.Bartosz Leśko (11-1-2) ➡️

Zobacz obraz źródłowy

Obecna federacja: ACA

Ostatnie zwycięstwo: 09.11.2021 z Ibragimem Magomedovem (ACA 128)

Ostatnia porażka: 10.03.2018 z Marcinem Naruszczką (FEN 20)

Kolejna walka: Brak zaplanowanej

Proponowany rywal: Kamil Oniszczuk (8-1) | Arbi Aguev (33-11) | Beslan Ushukov (18-5) | Vitaly Nemchinov (12-2)

10.Cezary „Polish Tank” Kęsik (12-1) ➡️

Zobacz obraz źródłowy

Obecna federacja: MISTRZ TFL (3 obrony) | KSW

Ostatnie zwycięstwo: 07.03.2020 z Georgim Lobzhanidze o pas TFL (TFL 20)

Ostatnia porażka: 19.12.2020 z Abusem Magomedovem (KSW 57)

Kolejna walka: 23.10.2021 z Marcinem Krakowiakiem (KSW 64)

Proponowany rywal: Jason Radcliffe (16-7) | Andreas Gustaffson (6-1) | Nemanja Kovač (13-3) | Adrian Dudek (5-2)

11.Damian Janikowski (6-4) ⬆️ (+1)

Damian Janikowski przechodzi do MMA

Obecna federacja: KSW

Ostatnie zwycięstwo: 20.03.2021 z Jasonem Radcliffe’em (KSW 59)

Ostatnia porażka: 04.09.2021 z Pawłem Pawlakiem (KSW 63)

Kolejna walka: Brak zaplanowanej

Proponowany rywal: Łukasz Bieńkowski (5-4) | Tomasz Drwal (22-6-1) | Aleksandar Ilić (12-4) | Cezary Kęsik (12-1) | Adrian Dudek (5-2) | Marcin Krakowiak (11-3)

12. Piotr „QBear” Kuberski (8-1) ➡️

Piotr Kuberski wspomina walkę w Abu Dhabi (wywiad)

Obecna federacja: FEN | RWC

Ostatnie zwycięstwo: 20.02.2021 z Mateuszem Strzelczykiem (FEN 32)

Ostatnia porażka: 09.02.2019 z Jakubem Kamieniarzem (Poznań Fight Night)

Kolejna walka: Brak zaplanowanej

Proponowany rywal: Rafał Lewon (15-10) | Zwycięzca walki Bielski vs Walawski

13. Piotr Wawrzyniak (8-5) ➡️

Poszedłem na maksa i za dużo siły włożyłem w duszenie" - Piotr Wawrzyniak po bitwie na KSW 33 (wideo) | MMAROCKS

Obecna federacja: Babilon MMA

Ostatnie zwycięstwo: 21.05.2021 z Piotrem Wawrzyniakiem (Babilon MMA 21)

Ostatnia porażka: 05.10.2019 z John’em Palaiologosem (AFN 7)

Kolejna walka: Brak zaplanowanej

Proponowany rywal: Robert Maciejowski (5-3-1) | John Palailogos (18-9-1) | Sergey Guzev (20-4)

14. Marcin Krakowiak (11-3) ➡️

Tylko Jeden: Marcin Krakowiak finalistą. Czeka nas rewanż za emocjonujący półfinał! - MMA PL

Obecna federacja: KSW

Ostatnie zwycięstwo: 17.07.2021 z Borysem Borkowskim (KSW 62) w kat. 84 kg

Ostatnia porażka: 01.05.2020 z Tomaszem Romanowskim (Tylko Jeden Finał)

Kolejna walka: 23.10.2021 z Cezarym Kęsikiem (KSW 64)

Proponowany rywal: Christian Eckerlin (13-5) | Ion Surdu (11-3) | Andreas Gustafsson (6-1) | Damian Janikowski (6-4)

15.Adrian „Ares” Błeszyński (9-5-1) ➡️

Zobacz obraz źródłowy

Obecna federacja: Babilon MMA

Ostatnie zwycięstwo: 23.11.2019 z Mikhailem Bureskhinem (Zagłębiowski Horror Show 3)

Ostatnia porażka: 21.05.2021 z Piotrem Wawrzyniakiem (Babilon MMA 21)

Kolejna walka: Brak zaplanowanej

Proponowany rywal: Robert Maciejowski (5-3-1) | Filip Tomaczak (7-2-1) | Mateusz Rybak (6-1) | Adam Łaguna (5-1) | Bartłomiej Gładkowicz (7-1)

Waga półśrednia

1.Daniel „Skiba” Skibiński (18-5) ➡️

Zobacz obraz źródłowy

Obecna federacja: EFM Show | UAE Warriors | Wcześniej mistrz Babilon MMA (1 obrona)

Ostatnie zwycięstwo: 19.06.2021 z Acoidanem Duque (UAE Warriors 20)

Ostatnia porażka: 24.09.2016 z Nenadem Avramovicem (IFO2 Europe)

Kolejna walka: Brak zaplanowanej

Proponowany rywal: Marif Piraev (28-4-1) | Benoit Saint Denis (7-0) | Maxim Shvets (19-3) | Vadim Kutsy (15-1) | Maxim Grabovich (11-5)

2.David „Sagat” Zawada (17-7) ➡️

Polak znokautowany w walce UFC. Potężny kopniak przesądził [WIDEO]

Obecna federacja: UFC

Ostatnie zwycięstwo: 09.11.2019 z Abubakarem Nurmagomedovem (UFC on ESPN+ 21: Magomedsharipov vs. Kattar)

Ostatnia porażka: 04.09.2021 z Alexem Morono (UFC FN: Brunson vs Till)

Kolejna walka: Brak zaplanowanej

Proponowany rywal: Stefan Sekulić (12-3)

3.Andrzej Grzebyk (18-4) ➡️

Zobacz obraz źródłowy

Obecna federacja: KSW

Ostatnie zwycięstwo: 17.07.2021 z Mariusem Žaromskisem (KSW 62)

Ostatnia porażka: 14.11.2020 z Mariusem Žaromskisem (KSW 56)

Kolejna walka: Brak zaplanowanej

Proponowany rywal: Michał Pietrzak (10-4) | Krystian Kaszubowski (9-2) | Uros Jurisić (11-1)

4.Robert Bryczek (12-4) ➡️ (#7 w rankingu Oktagon MMA)

Zobacz obraz źródłowy

Obecna federacja: Mistrz FEN | Oktagon

Ostatnie zwycięstwo: 03.10.2020 z Virgiliu Frasineacem o pas FEN (FEN 30)

Ostatnia porażka: 01.05.2021 z Kaik’iem Brito (Oktagon 23)

Kolejna walka: Brak zaplanowanej

Proponowany rywal: Davy Gallon (18-7-2) | Alex Lohore (20-7)

5.Michał „Crusher” Pietrzak (10-4) ➡️

Zobacz obraz źródłowy

Obecna federacja: KSW

Ostatnie zwycięstwo: 20.03.2021 z Krystianem Kaszubowskim (KSW 59)

Ostatnia porażka: 14.09.2019 z Roberto Soldiciem (KSW 50)

Kolejna walka: 23.10.2021 z Shamilem Musaevem (KSW 64)

Proponowany rywal: Andrzej Grzebyk (18-4) | Shamil Musaev (15-0)

6.Adrian „Bartos” Bartosiński (11-0) ➡️

Zobacz obraz źródłowy

Obecna federacja: KSW

Ostatnie zwycięstwo: 17.07.2021 z Michałem Michalskim (KSW 62)

Ostatnia porażka: Niepokonany

Kolejna walka: Brak zaplanowanej

Proponowany rywal: Tomasz Romanowski (13-7-0-1) | Ion Surdu (10-2) | Uros Jurisić (11-1)

7.Tomasz „Tommy” Romanowski (13-8-0-1) ⬆️ (+1)

Zobacz obraz źródłowy

Obecna federacja: KSW

Ostatnie zwycięstwo: 04.09.2021 z Aleksandarem Rakasem (KSW 63)

Ostatnia porażka: 05.06.2021 z Patrikiem Kinclem (KSW 61)

Kolejna walka: Brak zaplanowanej

Proponowany rywal: Adrian Bartosiński (11-0) | Michał Michalski (9-4) | Krystian Kaszubowski (9-2)

8.Michał „Cukier” Michalski (9-4) ⬇️ (-1)

Zobacz obraz źródłowy

Obecna federacja: KSW

Ostatnie zwycięstwo: 30.01.2021 z Aleksandarem Rakasem (KSW 58)

Ostatnia porażka: 17.07.2021 z Adrianem Bartosińskim (KSW 62)

Kolejna walka:

Proponowany rywal: Marius Žaromskis (23-10) | Tomasz Romanowski (13-8-0-1)

9.Krystian „Cris” Kaszubowski (9-2) ➡️

Zobacz obraz źródłowy

Obecna federacja: KSW

Ostatnie zwycięstwo: 20.03.2021 z Michałem Pietrzakiem (KSW 59)

Ostatnia porażka: 18.05.2019 z Roberto Soldiciem (KSW 49)

Kolejna walka: Brak zaplanowanej

Proponowany rywal: Andrzej Grzebyk (18-4) | Uros Jurisić (11-1) | Tomasz Romanowski (13-8-0-1)

10.Kamil Oniszczuk (8-1) ➡️

Zobacz obraz źródłowy

Obecna federacja: ACA

Ostatnie zwycięstwo: 26.11.2020 z Krystianem Bielskim (ACA 114)

Ostatnia porażka: 20.08.2020 z Mindaugasem Verzbickasem (ACA 109)

Kolejna walka: Brak zaplanowanej

Proponowany rywal: Bartosz Leśko (11-1-2)

11. Marcin „Krakus” Krakowiak (11-3) ➡️

Tylko Jeden: Marcin Krakowiak finalistą. Czeka nas rewanż za emocjonujący półfinał! - MMA PL

Obecna federacja: KSW

Ostatnie zwycięstwo: 17.07.2021 z Borysem Borkowskim (KSW 62)

Ostatnia porażka: 01.05.2020 z Tomaszem Romanowskim (Tylko Jeden Finał)

Kolejna walka: Brak zaplanowanej

Proponowany rywal: Marius Žaromskis (23-10) | Christian Eckerlin (13-5) | Ion Surdu (11-3)

12.Igor Michaliszyn (8-2) ➡️

Zobacz obraz źródłowy

Obecna federacja: EFM Show | RWC

Ostatnie zwycięstwo: 09.04.21 z Georgi Valentinovem (EFM Show)

Ostatnia porażka: 05.07.2019 z Lom Ali Nalgievem (RWC 3)

Kolejna walka: Brak zaplanowanej

Proponowany rywal: Maxim Shvets (19-3) | Vadim Kutsy (15-1) | Mihail Kotruţă (12-1) | Mateusz Piskorz (15-6)

13. Tymoteusz Łopaczyk (8-2) ➡️

Tymoteusz Łopaczyk zawalczy w ŚWIETNIE obsadzonym turnieju o 10 000 dolarów! - Polish Fighters

Obecna federacja: Mistrz Armia Fight Night

Ostatnie zwycięstwo: 16.07.2021 z Jackiem Bednorzem (AFN 10)

Ostatnia porażka: 09.05.2021 z Ismailem Naurdievem (EMC 5)

Kolejna walka: Brak zaplanowanej

Proponowany rywal: Maxim Shvets (19-3) | Vadim Kutsy (15-1) | Mihail Kotruţă (12-1) | Mateusz Piskorz (15-6) | Michał Golasiński (9-5) | Davy Gallon (18-7-2)

14.Kacper „Wiór” Koziorzębski (7-4) ➡️

Obecna federacja: KSW

Ostatnie zwycięstwo: 29.08.2020 z Adamem Niedźwiedziem (KSW 54)

Ostatnia porażka: 19.12.2020 z Marcinem Krakowiakiem na KSW 57

Kolejna walka: Brak zaplanowanej

Proponowany rywal: Jakub Kamieniarz (9-7) | Aleksandar Rakas (16-9) | Lionel Padilla (8-2) | Marius Žaromskis (23-10)

15. Cezary Oleksiejczuk (7-2) ➡️

Może być zdjęciem przedstawiającym 5 osób, ludzie stoją i w budynku

Obecna federacja: FEN

Ostatnie zwycięstwo: 28.05.2021 z Szymonem Duszą (FEN 34)

Ostatnia porażka: 13.04.2019 z Jackiem Jędraszczykiem (RWC 2)

Kolejna walka: Brak zaplanowanej

Proponowany rywal: Jacek Jędraszczyk (7-3) | Virgiliu Frasineac (9-3) | Piotr Poniedziałek (7-2)

Waga lekka

1.Mateusz „Gamer” Gamrot (19-1-0-1) ➡️

newonce | Mocne nazwisko i kontrowersje. Mateusz Gamrot poznał kolejnego rywala

Obecna federacja: UFC

Ostatnie zwycięstwo: 17.07.2021 z Jeremym Stephensem (UFC Fight Night)

Ostatnia porażka: 17.10.2020 z Guramem Kutateladze (UFC Fight Night: Ortega vs. Korean Zombie)

Kolejna walka: Brak zaplanowanej

Proponowany rywal: Guram Kutateladze (12-2) | Mason Jones (10-1)| Nasrat Haqparast (13-3) | Drew Dober (23-11)

2. Marcin Held (27-8) ➡️

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, stoi i w budynku

Obecna federacja: PFL

Ostatnie zwycięstwo: 23.04.2021 z Natanem Schulte (PFL 2021 #1)

Ostatnia porażka: 10.06.2021 z Olivierem Aubin-Mercier’em (PFL 2021 #4)

Kolejna walka: Brak zaplanowanej

Proponowany rywal:

3.Marian „Golden Boy” Ziółkowski (23-8-1) ➡️

Zobacz obraz źródłowy

Obecna federacja: Mistrz KSW (1 obrona)

Ostatnie zwycięstwo: 24.04.2021 z Maciejem Kazieczko (KSW 60)

Ostatnia porażka: 29.08.2020 z Mateuszem Gamrotem o pas KSW (KSW 54)

Kolejna walka: Brak zaplanowanej

Proponowany rywal: Borys Mańkowski (22-8-1)

4.Mateusz „Chińczyk” Rębecki (13-1) ➡️

Zobacz obraz źródłowy

Obecna federacja: Mistrz FEN (5 obron)

Ostatnie zwycięstwo: 20.02.2021 z Jose Barriosem Vargasem (FEN 32)

Ostatnia porażka: 20.09.2014 z Pawłem Kiełkiem (Fight Night Gryf Arena 2)

Kolejna walka: 16.10.2021 z Aigunem Akhmedovem (FEN 36)

Proponowany rywal: Oron Khalon (16-0) | Khasan Askhabov (23-2-0-1) | Łukasz Charzewski (10-1) | Jackson Loureiro (12-1-1) | Valentin Benishev (17-0)

5.Borys „The Tasmanian Devil” Mańkowski (22-8-1) ➡️

Zobacz obraz źródłowy

Obecna federacja: KSW

Ostatnie zwycięstwo: 19.12.2020 z Arturem Sowińskim (KSW 57)

Ostatnia porażka: 23.03.2019 z Normanem Parke (KSW 47)

Kolejna walka: Brak zaplanowanej

Proponowany rywal: Marian Ziółkowski (22-8-1) o pas KSW | Shamil Musaev (15-0) | Norman Parke (28-7-1-1)

6. Piotr „Niedziela” Niedzielski (16-4)  ⬆️ (NR)

Piotr "Niedziela" Niedzielski

Obecna federacja: Mistrz Babilon MMA

Ostatnie zwycięstwo: 11.09.2021 z Ivanem Vulchinem (Babilon MMA 24)

Ostatnia porażka: 01.04.2017 z Alanem Langerem (Spartan Fight 7)

Kolejna walka: Brak zaplanowanej

Proponowany rywal: Oron Kahlon (16-0) | Valentin Benishev (17-0) | Kirill Gorobets (11-1) | Ahkmad Dakaev (11-0) | Arbi Mezhidov (14-5) | Marcin Jabłoński (10-2)

7.Roman Szymański (13-6) ⬇️ (-1)

Zobacz obraz źródłowy

Obecna federacja: KSW

Ostatnie zwycięstwo: 05.06.2021 z Donovanem Desmae (KSW 61)

Ostatnia porażka: 19.12.2020 z Marianem Ziółkowskim o pas KSW (KSW 57)

Kolejna walka: Brak zaplanowanej

Proponowany rywal: Artur Sowiński (21-11)

8.Mateusz „Dynamit” Legierski (7-0) ⬇️ (-1)

Zobacz obraz źródłowy

Obecna federacja: Pas Oktagonu został mu odebrany | KSW

Ostatnie zwycięstwo: 14.11.2020 z Francisco Albano Barrio (KSW 56)

Ostatnia porażka: Niepokonany

Kolejna walka: Brak zaplanowanej

Proponowany rywal: Łukasz Rajewski (10-6) | Leszek Krakowski (14-1) | Marcin Wrzosek (14-7) | Sebastian Rajewski (11-6)

9.Maciej Kazieczko (7-2) ⬇️ (-1)

Zobacz obraz źródłowy

Obecna federacja: KSW

Ostatnie zwycięstwo: 29.08.2020 z Karlo Caputem (KSW 54)

Ostatnia porażka: 24.10.2021 z Marianem Ziółkowskim (KSW 60)

Kolejna walka: Brak zaplanowanej

Proponowany rywal: Łukasz Rajewski (10-6) | Roman Szymański (13-6) | Sebastian Rajewski (11-6)

10. Sebastian Rajewski (11-6) ⬇️ (-1)

Sebastian Rajewski | MMA Fighter Page | Tapology

Obecna federacja: KSW

Ostatnie zwycięstwo: 17.07.2021 z Arturem Sowińskim (KSW 62)

Ostatnia porażka: 14.11.2020 z Filipem Pejiciem (KSW 56)

Kolejna walka: Brak zaplanowanej

Proponowany rywal: Maciej Kazieczko (7-2) | Mateusz Legierski (7-0)

11.Artur „KoRnik” Sowiński (21-12) ➡️

Zobacz obraz źródłowy

Obecna federacja: KSW | Mistrz EFM Show

Ostatnie zwycięstwo: 11.09.2021 z Antonem Kuivanenem (EFM Show 2)

Ostatnia porażka: 17.07.2021 z Sebastianem Rajewskim (KSW 62)

Kolejna walka: Brak zaplanowanej

Proponowany rywal: Roman Szymański (13-6)

12.Łukasz „Harry” Charzewski (10-1) ⬇️ (-2)

Zobacz obraz źródłowy

Obecna federacja: FEN

Ostatnie zwycięstwo: 03.10.2020 z Mansurem Abdurzakovem (FEN 30)

Ostatnia porażka: 30.09.2017 z Tarasem Skevopulosem (Victory FC League 5)

Kolejna walka: Brak zaplanowanej

Proponowany rywal: Adrian Zieliński (20-10) | Oron Khalon (16-0) | Khasan Askhabov (23-2-0-1) | Mateusz Rębecki (12-1) | Jackson Loureiro (12-1-1) | Valentin Benishev (17-0)

13. Łukasz „Raju” Rajewski (11-6) ➡️

Łukasz Rajewski za ciężki przed Cage Warriors 99. Odda połowę wynagrodzenia - MMA PL

Obecna federacja: KSW

Ostatnie zwycięstwo: 20.03.2021 z Konradem Dyrschką (KSW 59)

Ostatnia porażka: 08.06.2019 z Łukaszem Koperą (ACA 96)

Kolejna walka: Brak zapplanowanej

Proponowany rywal: Mateusz Legierski (7-0) | Leszek Krakowski (14-1) | Filip Pejić (15-5-2) | Maciej Kazieczko (7-2)

14.Łukasz „Dajmos” Kopera (10-5) ➡️

Łukasz Kopera powraca do ACA! Groźny grappler rywalem Polaka! - Polish Fighters

Obecna federacja: ACA

Ostatnie zwycięstwo: 26.11.2020 z Michaelem Johannem Rischem (ACA 114)

Ostatnia porażka: 09.04.2021 z Hendersonem Batistą (ACA 121)

Kolejna walka: Brak zaplanowanej

Proponowany rywal: Levan Makashvili (17-4-1)

15. Marcin Jabłoński (10-2)  ➡️

Marcin Jabłoński | MMA Fighter Page | Tapology

Obecna federacja: Babilon MMA

Ostatnie zwycięstwo: 22.05.2021 z Alanem Langerem (Babilon MMA 22)

Ostatnia porażka: 24.09.2016 z Armenem Stepanyanem (ACB 46)

Kolejna walka: Brak zaplanowanej

Proponowany rywal: Jackson Loureiro (12-1-1) | Mochamed Machaev (10-0) | Valentin Benishev (17-0) | Akhmad Dakaev (11-0) | Andrey Khokhlov (12-7) | Kiril Gorobets (11-1) | Oron Khalon (16-0) | Piotr Niedzielski (16-4)

Kategoria piórkowa

1.Daniel „Rutek” Rutkowski (12-2) ➡️

Video zapowiedź walki Daniel Rutkowski vs. Adrian Zieliński 2 – FEN 31: Lotos Fight Night – myMMA.pl

Obecna federacja: Mistrz Babilon MMA i FEN

Ostatnie zwycięstwo: 28.11.2020 z Adrianem Zielińskim (FEN 31) | 09.04.2021 z Dawidem Śmiełowskim w boksie

Ostatnia porażka: 07.11.2015 z Dawidem Gajdą (Thunderstorm 1) | 14.05.2021 z Maksimem Hardzeiką w boksie

Kolejna walka: 08.10.2021 z Jacksonem Loureiro (Babilon MMA 25)

Proponowany rywal: Mateusz Rębecki (13-1) o pas kat. lekkiej FEN | Daniel Torres (12-4) o pas KSW | Mochamed Machaev (10-0) o pas Babilon MMA, FEN | Dawid Śmiełowski (8-0) | Kacper Formela (12-4) | Oron Kahlon (16-0)

2. Kacper „Polish Machida” Formela (12-4) ➡️

Kacper Formela przed RWC 3: Tą walką zrobię kolejny krok do UFC - MMA PL

Obecna federacja: FEN

Ostatnie zwycięstwo: 27.03.2021 z Damianem Frankiewiczem (FEN 33)

Ostatnia porażka : 13.06.2020 z Łukaszem Charzewskim (FEN 28)

Kolejna walka: Brak zaplanowanej

Proponowany rywal: Daniel Rutkowski (12-2) o pas FEN | Daguir Imavov (12-3-1)| Anzor Azhiev (7-2)

3. Patryk Kaczmarczyk (7-0) ➡️

Obecna federacja: Mistrz Armia Fight Night | KSW

Ostatnie zwycięstwo: 24.04.2021 z Michałem Sobiechem (KSW 60)

Ostatnia porażka: Niepokonany

Kolejna walka: 23.10.2021 z Robertem Ruchałą (KSW 64)

Proponowany rywal: Robert Ruchała (5-0) | Mansur Azhiev (6-0)

4.Damian „Webster” Stasiak (13-7) ➡️

Zobacz obraz źródłowy

Obecna federacja: KSW

Ostatnie zwycięstwo: 05.06.2021 z Andreyem Lezhnevem (KSW 61)

Ostatnia porażka: 09.11.2019 z Antunem Racicem (KSW 51)

Kolejna walka: Brak zaplanowanej

Proponowany rywal: Max Coga (22-7-1) | Francisco Barrio (9-2) | Filip Pejić (15-5-1)

5.Dawid „Królik” Śmiełowski (8-0) ➡️

Zobacz obraz źródłowy

Obecna federacja: Babilon MMA

Ostatnie zwycięstwo: 26.03.2021 z Krzysztofem Gutowskim (Babilon MMA 20)

Ostatnia porażka: Niepokonany

Kolejna walka: Brak zaplanowanej

Proponowany rywal: Maciej Szczepaniak (5-1) | Daniel Rutkowski (12-2)

6. Mansur Azhiev (6-0) ➡️

MINUTOR Energia Armia Fight Night 8: Mansur Azhiev znowu w klatce! - Polsat Sport

Obecna federacja: Browar Północny Fight Night | Armia Fight Night

Ostatnie zwycięstwo: 16.07.2021 z Adrianem Kępą (AFN 10)

Ostatnia porażka: Niepokonany

Kolejna walka: Brak zaplanowanej

Proponowany rywal: Sebastian Kotwica (11-3) | Robert Ruchała (5-0) | Patryk Kaczmarczyk (7-0) | Nikolay Grozdev (3-0)

7. Robert Ruchała (5-0) ➡️

KSW 56: Ruchała - Domin. Niesamowita postawa! Rywal bez szans [WIDEO] - Sport

Obecna federacja: KSW

Ostatnie zwycięstwo: 30.01.2021 z Danijelem Bazantem (KSW 58)

Ostatnia porażka: Niepokonany

Kolejna walka: 23.10.2021 z Patrykiem Kaczmarczykiem (KSW 64)

Proponowany rywal: Patryk Kaczmarczyk (7-0) | Nikolay Grozdev (3-0) | Mansur Azhiev (6-0)

8. Krzysztof „The Cage Master” Klaczek (12-7) ➡️

PO GODZINACH – KRZYSZTOF KLACZEK – Wojownicy Sport

Obecna federacja: KSW

Ostatnie zwycięstwo: 20.10.2018 z Edilsonem Teixeira (FEN 22)

Ostatnia porażka: 24.04.2021 z Vojto Barborikiem (KSW 60)

Kolejna walka: Brak zaplanowanej

Proponowany rywal: Michał Sobiech (4-1) | Filip Wolański (11-4)

9. Michał „Dr. Beast” Sobiech (4-1) ➡️

Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby i ludzie stoją

Obecna federacja: KSW

Ostatnie zwycięstwo: 03.04.2020 z Karolem Weslingiem (Tylko Jeden odc. 5)

Ostatnia porażka: 24.04.2021 z Patrykiem Kaczmarczykiem (KSW 60)

Kolejna walka: Brak zaplanowanej

Proponowany rywal: Krzysztof Klaczek (12-7) | Daniel Bazant (4-3) | Nino Škrijelj (6-1) | Nikolay Grozdev (3-0)

10.Adrian Kępa (8-6) ➡️

Adrian Kępa przed AFN 8: "Szabla będzie wisieć u mnie nad telewizorem" ! - Polish Fighters

Obecna federacja: Armia Fight Night

Ostatnie zwycięstwo: 22.01.2021 z Szymonem Karolczykiem (AFN 8)

Ostatnia porażka: 16.07.2021 z Mansurem Azhievem (AFN 10)

Kolejna walka: Brak zaplanowanej

Proponowany rywal: Damian Zorczykowski (7-5)

11.Karol Kutyła (5-1) ➡️

Karol Kutyła | MMA Fighter Page | Tapology

Obecna federacja: Babilon MMA

Ostatnie zwycięstwo: 22.05.2021 z Adamem Fidkowskim (Babilon MMA 22)

Ostatnia porażka: 28.12.2019 z Patrykiem Kaczmarczykiem (Madness Cage Fighting 5)

Kolejna walka: Brak zaplanowanej

Proponowany rywal: Dominik Gierowski (4-1) | Damian Zorczykowski (7-5) | Krzysztof Gutowski (8-1)

12. Krzysztof Gutowski (8-1) ➡️

Krzysztof Gutowski - Feldman Nutrition

Obecna federacja: Babilon MMA

Ostatnie zwycięstwo: 26.10.2019 z Jerrym Kvanstromem (Babilon MMA 10)

Ostatnia porażka: 28.12.2019 z Patrykiem Kaczmarczykiem (Madness Cage Fighting 5)

Kolejna walka: 08.10.2021 z Piotrem Kacprzakiem (Babilon MMA 25)

Proponowany rywal: Dominik Gierowski (4-1) | Damian Zorczykowski (7-5) | Karol Kutyła (5-1)

13.Damian Zorczykowski (7-5)➡️

Zobacz obraz źródłowy

Obecna federacja: Browar Północny Fight Night/Babilon MMA

Ostatnie zwycięstwo: 19.09.2020 z Jerrym Kvanstromem (BPFN 2)

Ostatnia porażka: 13.12.2019 z Dawidem Śmiełowskim (Babilon MMA 11)

Kolejna walka: 08.10.2021 z TBA (Babilon MMA 25)

Proponowany rywal: Adrian Kępa (8-6) | Karol Kutyła (5-1)

14. Damian Frankiewicz (9-4) ➡️

Damian Frankiewicz: Walka z Kacprem Formelą to będzie spektakl - Polsat Sport

Obecna federacja: FEN

Ostatnie zwycięstwo: 10.11.2018 z Stewardem Serrano Lopezem (World Fight Tour 9)

Ostatnia porażka: 27.03.2021 z Kacprem Formelą (FEN 33)

Kolejna walka: Brak zaplanowanej

Proponowany rywal: Edgar Davalos (12-3)

15. Piotr Kacprzak (5-3) ➡️

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Obecna federacja: Babilon MMA

Ostatnie zwycięstwo: 30.04.2021 z Konradem Furmankiem (Babilon MMA 21)

Ostatnia porażka: 28.08.2020 z Hubertem Lottą (Babilon MMA 15)

Kolejna walka: 08.10.2021 z Krzysztofem Gutowskim (Babilon MMA 25)

Proponowany rywal: Artur Drążek (5-5) | Karol Kutyła (5-1) | Adam Fidkowski (2-1)

Waga kogucia

1.Sebastian „Sebić” Przybysz (8-2) ➡️

Zobacz obraz źródłowy

Obecna federacja: Mistrz KSW

Ostatnie zwycięstwo: 20.03.2021 z Antunem Racicem o pas (KSW 59)

Ostatnia porażka: 01.12.2018 z Antunem Racicem (KSW 46)

Kolejna walka: 23.10.2021 z TBA (KSW 64)

Proponowany rywal: Bruno Santos (10-2) | Jakub Wikłacz (12-3-1)

2.Jakub Wikłacz (12-3-1) ➡️

Zobacz obraz źródłowy

Obecna federacja: KSW

Ostatnie zwycięstwo: 24.04.2021 z Patrykiem Surdynem (KSW 60)

Ostatnia porażka: 11.07.2020 z Sebastianem Przybyszem (KSW 53)

Kolejna walka: Brak zaplanowanej

Proponowany rywal: Bruno Santos (10-2)

3.Paweł ‚The Polish Eagle” Polityło (6-3) ➡️

Paweł Polityło po ważeniu przed KSW 47: W Polsce czuję się najlepiej! Jestem u siebie! [WIDEO] - MMA PL

Obecna federacja: KSW

Ostatnie zwycięstwo: 30.01.2021 z Dawidem Martinikiem (KSW 58)

Ostatnia porażka: 18.05.2019 z Antunem Raciciem (KSW 49)

Kolejna walka: Brak zaplanowanej

Proponowany rywal: Sylwester Miller (10-4)

4.Sylwester Miller (10-4) ➡️

Zobacz obraz źródłowy

Obecna federacja: BABILON MMA | AFN | Cage Warriors

Ostatnie zwycięstwo: 16.07.2021 z Rafaelem Apocalipse (AFN 10)

Ostatnia porażka: 19.03.2021 z Jackiem Cartwrightem (Cage Warriors 121)

Kolejna walka: Brak zaplanowanej

Proponowany rywal: David Martinik (5-2) | Patryk Surdyn (5-2) | Sebastian Romanowski (14-9-1) | Paweł Polityło (6-3)

5.Sebastian „Szczena” Romanowski (14-9-1) ➡️

Zobacz obraz źródłowy

Obecna federacja: FEN/AFN

Ostatnie zwycięstwo: 18.01.2020 z Rildeci Limą Diasem (FEN 27)

Ostatnia porażka: 28.11.2020 z o pas FEN Jonasem Mågårdem (FEN 31)

Kolejna walka: Brak zaplanowanej

Proponowany rywal: Mariusz Joniak (6-4) | Kamil Selwa (10-8) | Sylwester Miller (10-4)

6.Mariusz Joniak (7-4) ➡️

Zobacz obraz źródłowy

Obecna federacja: FEN

Ostatnie zwycięstwo: 26.06.2021 z Krzysztofem Gajkiem (FEN 35)

Ostatnia porażka: 05.04.2019 z Mansurem Azhievem (AFN 5)

Kolejna walka: Brak zaplanowanej

Proponowany rywal: Sebastian Romanowski (14-9-1) | Sylwester Miller (10-4) | Bartosz Wojcikiewicz (7-0)

7. Dawid Martinik (5-2) ➡️

Martiník z KSW odjíždí s porážkou. Při debutu nestačil na Polského orla - NOVA Sport

Obecna federacja: KSW | Oktagon

Ostatnie zwycięstwo: 17.07.2021 z Lemmym Krusiciem (KSW 62)

Ostatnia porażka: 30.01.2021 z Pawłem Polityło (KSW 58)

Kolejna walka: 25.09.2021 z Michalem Konradem (Oktagon 28)

Proponowany rywal: Patryk Surdyn (5-2) | Sylwester Miller (10-4)

8.Patryk Surdyn (5-2) ➡️

Zobacz obraz źródłowy

Obecna federacja: KSW

Ostatnie zwycięstwo: 05.04.2019 z Sylwestrem Millerem (AFN 5)

Ostatnia porażka: 10.10.2020 z Damianem Stasiakiem (KSW 55)

Kolejna walka: Brak zaplanowanej

Proponowany rywal: Bogdan Barbu (16-12) | David Martinik (4-2) | Lemmy Krusić (20-8)

9. Bartosz „The Destroyer” Wojcikiewicz (7-0) ➡️

Fight Photos : Bartosz Wojcikiewicz versus Lucas Tenorio at SC 18

Obecna federacja: Superior Challenge

Ostatnie zwycięstwo: 28.11.2020 z Antonem Larssonem (Superior Challenge 21)

Ostatnia porażka: Niepokonany

Kolejna walka: 25.09.2021 z Kenjim Bortoluzzim (Superior Challenge 23)

Proponowany rywal: Abdul Hussein (7-2) | Janne Elonen-Kulmala (16-8-1) | Mariusz Joniak (7-4)

10.Patryk Trytek (3-1) ➡️

Zobacz obraz źródłowy

Obecna federacja: Babilon MMA

Ostatnie zwycięstwo: 28.08.2020 z Igorem Wojtasem (Babilon MMA 15)

Ostatnia porażka: 27.11.2020 z Dawidem Martinikiem (Babilon MMA 18)

Kolejna walka: Brak zaplanowanej

Proponowany rywal: Stepan Litvinenko (2-0) | Patryk Chrobak (3-1)

11. Dawid Pasternak (9-5) ➡️

Dawid Pasternak kończy karierę! Podał powody: Z MMA na moim poziomie nie ma totalnie żadnych pieniędzy - MMA PL

Obecna federacja: Babilon MMA

Ostatnie zwycięstwo: 26.03.2021 z Dawidem Romańskim (Babilon MMA 20)

Ostatnia porażka: 05.10.2019 z Sylwestrem Millerem (AFN 7)

Kolejna walka: Brak zaplanowanej

Proponowany rywal: Wszystkiego najlepszego Dawid na sportowej emeryturze. Dziękujemy za wspaniałe emocje!

12.Igor Wojtas (9-7) ➡️

Zobacz obraz źródłowy

Obecna federacja: Babilon MMA | Evolution of Combat

Ostatnie zwycięstwo: 11.09.2021 z Iain’em Postlethwaite’m (Evolution of Combat 9) w kat. 57 kg

Ostatnia porażka: 28.08.2020 z Patrykiem Trytkiem (Babilon MMA 15)

Kolejna walka: Brak zaplanowanej

Proponowany rywal: Rafał Statkiewicz (2-3) | Piotr Kamiński (5-4)

13. Dawid Romański (3-1) ➡️

Dawid Romański

Obecna federacja: Babilon MMA

Ostatnie zwycięstwo: 23.11.2019 z Nodarem Khotenashvilim (Runda 9)

Ostatnia porażka: 26.03.2021 z Dawidem Pasternakiem (Babilon MMA 20)

Kolejna walka: Brak zaplanowanej

Proponowany rywal: Jan Ciepłowski (1-0) | Patryk Chrobak (3-1) | Rafał Statkiewicz (2-3)

14. Jan Ciepłowski (1-0) ➡️

Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, ludzie stoją i w budynku

Obecna federacja: Armia Fight Night

Ostatnie zwycięstwo: 08.05.2021 z Kamilem Korzeniowskim (AFN: Special Edition)

Ostatnia porażka: Niepokonany

Kolejna walka: Brak zaplanowanej

Proponowany rywal: Rafał Statkiewicz (2-3) | Patryk Chrobak (3-1)

15. Islam Maryasultanov (4-4) ➡️

Islam Mayrasultanov

Obecna federacja: EFM Show

Ostatnie zwycięstwo: 18.05.2019 z Dymytro Vlasiukiem (VFCL 10)

Ostatnia porażka: 09.04.2021 z Oleksii Polischuckiem (EFM Show 1)

Kolejna walka: Brak zaplanowanej

Proponowany rywal: Patryk Chrobak (3-1)

Piórkowa kobiet

1.Karolina Sobek (2-0) ➡️

Karolina sobek - artykuły | Nowiny

Obecna federacja: Armia Fight Night

Ostatnie zwycięstwo: 22.01.2021 z Klaudią Sygułą (AFN 9)

Ostatnia porażka: Niepokonana w MMA | 23.05.2020 z Klaudią Sygułą (Wotore 2)

Kolejna walka: Brak zaplanowanej

Proponowana rywalka: Oliwia Załuska (0-1)

2.Oliwia Załuska (0-1) ➡️

Oliwia Załuska | MMA Fighter Page | Tapology

Obecna federacja: Browar Północny Fight Night

Ostatnie zwycięstwo: Brak zwycięstw w zawodowym MMA

Ostatnia porażka: 10.09.2020 z Karoliną Sobek (BPFN 2)

Kolejna walka: Brak zaplanowanej

Proponowana rywalka: Klaudia Syguła (0-1) | Karolina Sobek (2-0)

3. Anna Tarsińska (0-1) ➡️

Anna Tarsińska

Obecna federacja: Contender Fight Night

Ostatnie zwycięstwo: Brak zwycięstw w zawodowym MMA | 13.12.2021 z Martą Rodzik (ALMMA 188)

Ostatnia porażka: 10.09.2020 z Karoliną Sobek (BPFN 2)

Kolejna walka: Brak zaplanowanej

Proponowana rywalka: Magdalena Loska (0-1) | Paulina Kosakowska (0-0) | Sylwia Maksym (0-1)

4. Magdalena Loska (0-1) ➡️

SHOCKER MMA: MAGDA LOSKA ZASILA SZEREGI

Obecna federacja: EFM Show

Ostatnie zwycięstwo: Brak zwycięstw w zawodowym MMA

Ostatnia porażka: 09.04.2021 z Kaylee Vos (EFM Show 1)

Kolejna walka: Brak zaplanowanej

Proponowana rywalka: Paulina Kosakowska (0-0) | Sylwia Maksym (0-1)  | Anna Tarsińska (0-1)

5.Sylwia Maksym (0-1) ➡️

Sylwia "Pantera" Maksym

Obecna federacja: Armia Fight Night

Ostatnie zwycięstwo: Brak zwycięstw

Ostatnia porażka: 08.05.2021 z Sylwią Maksym (AFN: Special Edition)

Kolejna walka:

Proponowana rywalka: Magdalena Loska (0-1) | Anna Tarsińska (0-1)

Kogucia kobiet

1. Marta „Wadera” Waliczek (5-3) ➡️

Marta Waliczek ("Wadera") | MMA Fighter Page | Tapology

Obecna federacja: Celtic Gladiator| Mistrzyni Battle On Volga | Oktagon MMA | Sharks Attack

Ostatnie zwycięstwo: 19.06.2021 z Rizen Zouak (Oktagon 25)

Ostatnia porażka: 30.01.2021 z Lucie Pudilovą (Oktagon 21)

Kolejna walka: 16.10.2021 z TBA (Sharks Attack 5)

Proponowana rywalka: Lucie Pudilova (11-6)

2.Klaudia Syguła (2-1) ➡️

MMA Polska przed MŚ: Klaudia Syguła - sparingpartnerka Kowalkiewicz w kadrze - Polsat Sport

Obecna federacja: Armia Fight Night

Ostatnie zwycięstwo: 16.07.2021 z Darią Regil (AFN 10)

Ostatnia porażka: 22.01.2021 z Karoliną Sobek (AFN 9)

Kolejna walka: Brak zaplanowanej

Proponowana rywalka: Oliwia Załuska (0-1) | Katarzyna Sadura (4-4) | Dorota Norek (2-0)

3. Róża Gumienna (3-2) ➡️

Babilon MMA 14: Co za walka! Róża Gumienna rozbiła ciosami Aldinę Seferovic w drugiej rundzie! | MMA ROCKS

Obecna federacja: Babilon MMA

Ostatnie zwycięstwo: 25.09.2020 z Magdaleną Rak (Babilon MMA 16)

Ostatnia porażka: 12.02.2021 z Ekateriną Shakalovą (Babilon MMA 19)

Kolejna walka: Brak zaplanowanej

Proponowana rywalka: Daria Regil (3-1) | Katarzyna Sadura (4-4) | Natalia Baczyńska (4-1)

4. Katarzyna Sadura (4-4) ➡️

MMA Latest on Twitter: "Katarzyna Sadura Reflects on #BAMMA26: "It is only the beginning". https://t.co/jE3G4wdoF3… "

Obecna federacja: Bellator

Ostatnie zwycięstwo: 09.02.2019 z Iryną Kyselovą (WSFC 6)

Ostatnia porażka: 06.12.2019 z Vladleną Yavorskayą (Wirtuoz Challenge)

Kolejna walka: 23.10.2021 z Dariną Mazdyuk (Bellator 269)

Proponowana rywalka: Róża Gumienna (3-0)

5. Dorota Norek (2-0) ➡️

NIEZWYKLE SILNA FIZYCZNIE DOROTA NOREK PO DOMINUJĄCYM ZWYCIĘSTWIE NA TFL 18 - YouTube

Obecna federacja: Celtic Gladiator

Ostatnie zwycięstwo: 26.06.2021 z Oliwią Dardas (Celtic Gladiator 29)

Ostatnia porażka: Niepokonana

Kolejna walka: Brak zaplanowanej

Proponowana rywalka: Magdalena Rak (1-1) | Joanna Ogrodnik (1-1)

6. Magdalena Rak (1-1) ➡️

Magdalena Rak

Obecna federacja: Babilon MMA

Ostatnie zwycięstwo: 14.10.2017 Raffaellą Milner (FEN 19)

Ostatnia porażka: 25.09.2020 z Różą Gumienną (Babilon MMA 16)

Kolejna walka: Brak zaplanowanych

Proponowana rywalka: Dorota Norek (1-0)

7. Monika Kędzierska (1-0) ➡️

Monika Kędzierska

Obecna federacja: Wieczór Walk SWD

Ostatnie zwycięstwo: 10.11.2018 z Joanną Popczyk (Wieczór Walk SWD 3)

Ostatnia porażka: Niepokonana

Kolejna walka: Brak zaplanowanych

Proponowana rywalka: Magdalena Rak (1-1) | Joanna Ogrodnik (1-1)

8. Joanna Ogrodnik (1-1) ➡️

Ważenie przed galą VFCL 9 [ZDJĘCIA i WIDEO] • Racibórz - nowiny.pl - portal, gazeta - Racibórz, Wodzisław, Rybnik, Agronowiny

Obecna federacja: VFCL

Ostatnie zwycięstwo: 30.03.2019 z Anną Chrustek (VFCL 9)

Ostatnia porażka: 30.11.2012 z Agnieszką Niedźwiedź (MMA Coloseum)

Kolejna walka: Brak zaplanowanych

Proponowana rywalka: Dorota Norek (1-0) | Joanna Przewłócka (0-1)

9. Joanna Przewłócka (0-1) ➡️

Joanna Przewłócka | MMA Fighter Page | Tapology

Obecna federacja: Time of Masters

Ostatnie zwycięstwo: Brak zwycięstw

Ostatnia porażka: 29.06.2019 z Natalią Baczyńską (Time of Masters 4)

Kolejna walka: Brak zaplanowanej

Proponowana rywalka: Joanna Ogrodnik (1-1) | Anna Chrustek (0-1)

10. Anna Chrustek (0-1) ➡️

Anna Chrustek | MMA Fighter Page | Tapology

Obecna federacja: VFCL

Ostatnie zwycięstwo: Brak zwycięstw

Ostatnia porażka: 30.03.2019 z Joanną Ogrodnik (VFCL 9)

Kolejna walka: Brak zaplanowanej

Proponowana rywalka: Joanna Przewłócka (0-1)

11. Joanna Popczyk (0-1) ➡️

Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby

Obecna federacja: Wieczór Walk SWD

Ostatnie zwycięstwo: Brak zwycięstw

Ostatnia porażka: 10.11.2018 z Moniką Kędzierską (Wieczór Walk SWD 3)

Kolejna walka: Brak zaplanowanych

Proponowana rywalka: Anna Chrustek (0-1) | Joanna Przewłócka (0-1)

12. Oliwia Dardas (0-1) ➡️

Oliwia Dardas

Obecna federacja: Celtic Gladiator

Ostatnie zwycięstwo: Brak zwycięstw

Ostatnia porażka: 26.06.2021 z Dorotą Norek (Celtic Gladiator 29)

Kolejna walka: Brak zaplanowanych

Proponowana rywalka: Anna Chrustek (0-1) | Joanna Przewłócka (0-1)

13. Katarzyna Borowska (0-1) ➡️

Katarzyna Borowska

Obecna federacja: Armia Fight Night

Ostatnie zwycięstwo: Brak zwycięstw

Ostatnia porażka: 24.11.2018 z Oleną Shydlovską

Kolejna walka: Brak zaplanowanych

Proponowana rywalka: Anna Chrustek (0-1) | Joanna Przewłócka (0-1)

Musza kobiet

1. Justyna Haba (3-1) ➡️

KSW 56: Karolina Owczarz vs Justyna Haba – oficjalny trailer walki - myMMA.pl

Obecna federacja: KSW

Ostatnie zwycięstwo: 14.11.2020 z Karoliną Owczarz (KSW 56)

Ostatnia porażka: 21.04.2019 Kaną Watanabe (RIZIN 15)

Kolejna walka: Brak zaplanowanych

Proponowana rywalka: Suvi Salmimies (11-5-1) | Marta Waliczek (5-2) | Agnieszka Niedźwiedź (10-1) | Sara Luzar Smajic (3-1) | Natalia Baczyńska (4-1)

2. Katarzyna Lubońska (7-3) ➡️

LUBOŃSKA: MAM NADZIEJĘ NA WIĘCEJ WALK W TYM ROKU – Wojownicy Sport

Obecna federacja: FEN

Ostatnie zwycięstwo: 15.06.2019 z Izabelą Badurek (FEN 25)

Ostatnia porażka: 18.01.2020 z Evą Dourthe (FEN 27)

Kolejna walka: Brak zaplanowanych

Proponowana rywalka: Izabela Badurek (8-6)

3. Natalia Baczyńska (4-1) ➡️

Natalia Baczyńska ("Baka") | MMA Fighter Page | Tapology

Obecna federacja: TFL | Contender Fight Night

Ostatnie zwycięstwo: 04.06.2021 z Judytą Rymarzak (TFL: Limited Edition)

Ostatnia porażka: 17.12.2016 z Katarzyną Biegajło (Ladies Fight Night 4)

Kolejna walka: 15.10.2021 z TBA (Contender Fight Night 5)

Proponowana rywalka: Izabela Badurek (8-7) | Justyna Haba (3-1)

4. Izabela Badurek (8-7) ➡️

IZABELA BADUREK PRZED WALKĄ Z ANITĄ BEKUS: NA TĘ CHWILĘ JEST JEDNĄ ZE SŁABSZYCH Z TEJ KATEGORII - YouTube

Obecna federacja: FEN

Ostatnie zwycięstwo: 03.10.2020 z Anitą Bekus (FEN 30)

Ostatnia porażka: 27.03.2021 z Ekateriną Shakalovą (FEN 33)

Kolejna walka: Brak zaplanowanej

Proponowana rywalka: Katarzyna Lubońska (7-3) | Eva Dourthe (5-4) | Natalia Baczyńska (4-1)

5. Katarzyna Biegajło (3-1) ➡️

Młody talent - Kasia Biegajło - MMA Biznes

Obecna federacja: TFL

Ostatnie zwycięstwo: 15.12.2017 z Olgą Yakimchyk (Ladies Fight Night 7)

Ostatnia porażka: 21.12.2019 z Gabriellą Hermogenes (TFL 19)

Kolejna walka: Brak zaplanowanych

Proponowana rywalka: Izabela Badurek (8-7)

6. Judyta Rymarzak (3-4) ➡️

DKW zbroi się na kolejną galę. Judyta Rymarzak w karcie walk

Obecna federacja: Wirtuoz Challenge

Ostatnie zwycięstwo: 20.10.2018 z Kristiną Lindtnerovą (TFL 15)

Ostatnia porażka: 30.01.2020 z Terezą Bledą (OKTAGON 21)

Kolejna walka: Brak zaplanowanej

Proponowana rywalka: Katarzyna Biegajło (3-1) | Karolina Owczarz (3-1)

7. Kinga Jendrasik (1-1) ➡️

Slugfest 7: Kinga Jendrasik - Małgorzata Smaczniak - YouTube

Obecna federacja: Wirtuoz Challenge

Ostatnie zwycięstwo: 13.09.2019 z Eleną Belayą (Wirtuoz Challenge Special Edition)

Ostatnia porażka: 12.05.2018 z Eweliną Woźniak (Ladies Fight Night 9)

Kolejna walka: Brak zaplanowanej

Proponowana rywalka: Katarzyna Biegajło (3-1)

8. Paulina Raszewska (1-1) ➡️

Paulina Raszewska zmazała plamę po KSW 42. Wygrała na gali w Łomży - Sport WP SportoweFakty

Obecna federacja: KSW | Armia Fight Night

Ostatnie zwycięstwo: 07.04.2018 z Olgą Yakimchyk (AFN 2)

Ostatnia porażka: 03.03.2018 z Karoliną Owczarz (KSW 42)

Kolejna walka: Brak zaplanowanych

Proponowana rywalka: Marta Chojnoska (1-1)

9. Kamila Porczyk (3-1) ➡️

Federacje się zajebiście rozwijają" - Kamila Porczyk o rozwoju MMA w Polsce - YouTube

Obecna federacja: FEN

Ostatnie zwycięstwo: 22.04.2017 z Anitą Doganovą (GMC 11)

Ostatnia porażka: 16.03.2019 z Anitą Bekus (FEN 24)

Kolejna walka: Brak zaplanowanej

Proponowana rywalka:

10. Marta „Mysza” Chojnoska (1-2) ➡️

MARTA CHOJNOSKA PO PRZEGRANEJ Z KAROLINĄ OWCZARZ NA KSW 47 - YouTube

Obecna federacja: KSW

Ostatnie zwycięstwo: 12.05.2012 z Pauliną Suską (KSW 19)

Ostatnia porażka: 23.03.2019 z Karoliną Owczarz (KSW 47)

Kolejna walka: Brak zaplanowanej

Proponowana rywalka: Paulina Raszewska (1-1)

11. Adrianna Kreft (1-0) ➡️

Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, ludzie stoją i w budynku

Obecna federacja: Runda

Ostatnie zwycięstwo: 19.06.2021 z Katarzyną Wróblewską (Runda X)

Ostatnia porażka: Niepokonana

Kolejna walka: Brak zaplanowanej

Proponowana rywalka: Paulina Raszewska (1-1)

12. Emilia Czerwińska (1-0) ⬆️ (NR)

Może być zdjęciem przedstawiającym 7 osób i ludzie stoją

Obecna federacja: KSW

Ostatnie zwycięstwo: 04.09.2021 z Weroniką Eszer (KSW 63)

Ostatnia porażka: Niepokonana

Kolejna walka: Brak zaplanowanej

Proponowana rywalka: Paulina Raszewska (1-1) | Sara Luzar Smajić (3-1) | Aitana Alvarez (1-1) | Marta Chojnoska (1-2)

13. Aleksandra Wypych (0-1) ⬇️ (-1)

Aleksandra Wypych MMA Stats, Pictures, News, Videos, Biography - Sherdog.com

Obecna federacja: Granda PRO

Ostatnie zwycięstwo: 12.05.2012 z Pauliną Suską (KSW 19)

Ostatnia porażka: 28.04.2018 z Aleksandrą Rolą (Granda Pro 6)

Kolejna walka: Brak zaplanowanej

Proponowana rywalka: Paulina Raszewska (1-1)

14. Weronika Eszer (0-1) ⬆️ (NR)

Może być zdjęciem przedstawiającym 4 osoby, ludzie stoją i w budynku

Obecna federacja: KSW

Ostatnie zwycięstwo: Brak zwycięstw w zawodowym MMA | 26.06.2021 z Pauliną Wiśniewską (Sharks Attack 4) (semi pro)

Ostatnia porażka: 04.09.2021 z Emilią Czerwińską (KSW 63)

Kolejna walka: Brak zaplanowanej

Proponowana rywalka: Paulina Raszewska (1-1)

15. Katarzyna Wróblewska (0-1) ⬇️ (-2)

Katarzyna Wróblewska

Obecna federacja: Runda

Ostatnie zwycięstwo: Brak zwycięstw

Ostatnia porażka: 19.06.2021 z Adrianną Kreft (Runda X)

Kolejna walka: Brak zaplanowanej

Proponowana rywalka: Paulina Raszewska (1-1)

Słomkowa Kobiet

1.Joanna Jędrzejczyk (16-4) ➡️

Joanna Jędrzejczyk weźmie udział na gali UFC 248. Polka poznała rywalkę - Sport

Obecna federacja: UFC

Ostatnie zwycięstwo: 12.10.2019 z Michelle Waterson (UFC on ESPN+ 19: Joanna vs. Waterson)

Ostatnia porażka: 07.03.2020 z Weili Zhang o pas UFC (UFC 248: Adesanya vs Romero)

Kolejna walka: Brak zaplanowanych

Proponowana rywalka: Yan Xiaonan (13-1) | Tatiana Suarez (8-0)

2. Ewelina Woźniak (5-0) ➡️

Ewelina Woźniak po znokautowaniu Anity Bekus: "Zawodniczki chcą wygrywać, ale żadna nie chce się bić" | MMA ROCKS

Obecna federacja: Mistrzyni Contenders Norwich | Oktagon | Brave CF

Ostatnie zwycięstwo: 30.12.2020 z Magdaleną Sormovą (Oktagon 20)

Ostatnia porażka: Niepokonana

Kolejna walka: 25.09.2021 z Samin Kamal Beik (Brave CF 54)

Proponowana rywalka: Kailin Curran (6-7) | Svetlana Gotsyk (13-4) | Aleksandra Albu (3-2) debiut w UFC

3. Karolina Wójcik (8-2) ➡️

MMA. KSW 55. Sylwia Juśkiewicz - Karolina Wójcik. "Assassin" lepsza od "Małej" w walce debiutantek - Sport WP SportoweFakty

Obecna federacja: KSW

Ostatnie zwycięstwo: 24.04.2021 z Aleksandrą Rolą (KSW 60)

Ostatnia porażka: 28.09.2019 z Eweliną Woźniak o pas Contenders (Contenders Norwich 27)

Kolejna walka: Brak zaplanowanych

Proponowana rywalka: Magdaléna Šormová (11-3) | Olga Michalska (3-0)

4. Karolina Kowalkiewicz (12-7) ➡️

Karolina Kowalkiewicz vs. Alexa Grasso na UFC 238 - Lowking.pl

Obecna federacja: UFC

Ostatnie zwycięstwo: 07.04.2018 z Felice Herrig (UFC 223: Khabib vs Iaquinta)

Ostatnia porażka: 07.08.2021 z Jessicą Penne (UFC 265)

Kolejna walka: Brak zaplanowanej

Proponowana rywalka: Looma Lookboonmee (5-2) | Mizuki Inoue (14-6) (rewanż)

5. Olga Michalska (3-0) ➡️

Olga Michalska ("Maszyna") | MMA Fighter Page | Tapology

Obecna federacja: Babilon MMA

Ostatnie zwycięstwo: 28.08.2020 z Weroniką Zygmunt (Babilon MMA 15)

Ostatnia porażka: Niepokonana

Kolejna walka: Brak zaplanowanych

Proponowana rywalka: Anita Bekus (3-2) | Karolina Owczarz (3-1)

6. Karolina Owczarz (4-1) ➡️

Karolina Owczarz na KSW 52 walczyła ze złamanym śródstopiem | MMA ROCKS

Obecna federacja: KSW

Ostatnie zwycięstwo: 05.06.2021 z Moniką Kucinic (KSW 61)

Ostatnia porażka: 14.11.2020 z Justyną Habą (KSW 56)

Kolejna walka: Brak zaplanowanych

Proponowana rywalka: Aleksandra Rola (3-1) | Sylwia Juśkiewicz (9-6) | Olga Michalska (3-0)

7. Aleksandra Rola (3-2) ➡️

MMA. KSW 52. Aleksandra Rola faworytką bukmacherów w starciu z Karoliną Owczarz - Sport WP SportoweFakty

Obecna federacja: KSW

Ostatnie zwycięstwo: 14.09.2019 z Catherine Costigan (KSW 50)

Ostatnia porażka: 24.04.2021 z Karoliną Wójcik (KSW 60)

Kolejna walka: 16.10.2021 z TBA (Sharks Attack 5)

Proponowana rywalka: Sylwia Juśkiewicz (9-6)

8. Anita Bekus (4-2) ➡️

FEN 30. Badurek – Bekus. Kursy, typy (03.10.2020) - Super Express

Obecna federacja: Babilon MMA

Ostatnie zwycięstwo: 25.06.2021 z Elizą Kuczyńską (Babilon MMA 23)

Ostatnia porażka: 03.10.2020 z Izabelą Badurek (FEN 30)

Kolejna walka: Brak zaplanowanej

Proponowana rywalka: Olga Michalska (3-0) | Weronika Zygmunt (5-5)

9. Sylwia Juśkiewicz (9-6) ➡️

Sylwia Juśkiewicz o rywalce: jest twarda i też się lubi bić w stójce | NaszeMMA

Obecna federacja: KSW

Ostatnie zwycięstwo: 04.05.2018 z Alyssą Krahn (TKO 43)

Ostatnia porażka: 10.10.2020 z Karoliną Wójcik (KSW 55)

Kolejna walka: Brak zaplanowanych

Proponowana rywalka: Aleksandra Rola (3-2) | Karolina Owczarz (4-1)

10. Weronika Zygmunt (5-5) ➡️

Sportowcy

Obecna federacja: Babilon MMA

Ostatnie zwycięstwo: 29.06.2019 z Lanchaną Green (Celtic Gladiator 24)

Ostatnia porażka: 28.08.2020 z Olgą Michalską (Babilon MMA 15)

Kolejna walka: Brak zaplanowanych

Proponowana rywalka: Anita Bekus (3-2)

11. Barbara Nalepka (4-4) ➡️

barbara nalepka | MMAnews

Obecna federacja: FEN | King of Kings

Ostatnie zwycięstwo: 17.01.2015 z Katarzyną Urban (Time of Masters 1) | 21.05.2021 z Ludovicą Ciarpigialini (King of Kings 88) (K1)

Ostatnia porażka: 23.03.2018 z Izabelą Badurek (TFL 13)

Kolejna walka: Brak zaplanowanych

Proponowana rywalka:

12. Hanna Gujwan (2-5) ➡️

Babilon MMA 11: HANNA GUJWAN przegrała z Olgą Michalską jednogłośną decyzją sędziów - YouTube

Obecna federacja: FEN / Evolution Of Combat

Ostatnie zwycięstwo: 15.02.2020 z Fee Chrystall (Evolution Of Combat 6)

Ostatnia porażka: 13.12.2019 z Olgą Michalską (Babilon MMA 11)

Kolejna walka: Brak zaplanowanych

Proponowana rywalka: Sylwia Firlej (0-1)

13. Sylwia Firlej (0-1) ➡️

Sylwia Firlej | MMA Fighter Page | Tapology

Obecna federacja: FEN

Ostatnie zwycięstwo: Brak zwycięstw

Ostatnia porażka: 13.06.2020 z Anitą Bekus (FEN 28)

Kolejna walka: Brak zaplanowanych

Proponowana rywalka: Hanna Gujwan (2-5)

14. Eliza Kuczyńska (0-2) ➡️

Eliza Kuczyńska: na plaży w Międzyzdrojach jeszcze nie używałam siły - Sport

Obecna federacja: Babilon MMA

Ostatnie zwycięstwo: Brak zwycięstw

Ostatnia porażka: 25.06.2021 z Anitą Bekus (Babilon MMA 23)

Kolejna walka: Brak zaplanowanych

Proponowana rywalka: Sylwia Firlej (0-1)

Proponowane zestawienia przez #PolishFighters, które doszły do skutku:

*Walki, które nie zostały wytłuszczone były oficjalnie zestawione, aczkolwiek nie doszły bądź dopiero dojdą ostatecznie do skutku.

1.Marian Ziółkowski vs Roman Szymański (KSW 57)

2. Borys Mańkowski vs Artur Sowiński (KSW 57)

3. Kevin Szaflarski vs Filip Stawowy (Babilon MMA 19)

4. Szymon Bajor vs Ednaldo Oliveira (FEN 32)

5. Wojciech Janusz vs Marcin Łazarz (FEN 32)

6. Jan Błachowicz vs Israel Adesanya (UFC)

7. Krystian Kaszubowski vs Michał Pietrzak (KSW 59)

8. Łukasz Rajewski vs Mateusz Legierski (KSW 59)*

9 Damian Janikowski vs Jason Radcliffe (KSW 59)

10. Sebastian Przybysz vs Antun Racić (KSW 59)

11. Michał Włodarek vs Darko Stosić (KSW 59)

12. Maciej Różański vs Michał Pasternak (EFM Show 1)

13. Bartosz Fabiński vs Gerald Meerschaert (UFC on ESPN +)

14. Rafał Haratyk vs Piotr Strus II (ACA 122)

15. Jakub Wikłacz vs Patryk Surdyn (KSW 60)

16. Kacper Koziorzębski vs Ion Surdu (KSW 60)

17. Karolina Wójcik vs Aleksandra Rola (KSW 60)

18. Patryk Kaczmarczyk vs Michał Sobiech (KSW 60)

19. Marian Ziółkowski vs Maciej Kazieczko (KSW 60)

20. Przemysław Mysiala vs Ivan Erslan (KSW 60)

21. Tomasz Romanowski vs Patrik Kincl (KSW 60)

22. Marcin Tybura vs Walt Harris (UFC)

23. Marcin Filipczak vs Adam Kowalski (FEN 35)

24. Marcin Prachnio vs Isaac Villeanueva (UFC)

25. Mansur Azhiev vs Adrian Kępa (AFN 10)

26. Paweł Polityło vs Bruno Augusto dos Santos (KSW 62)

27. Andrzej Grzebyk vs Marius Žaromskis II (KSW 62)

28. Paweł Pawlak vs Damian Janikowski (KSW 63)

Robert Ruchała vs Patryk Kaczmarczyk

Michał Pietrzak vs Shamil Musaev

Marcin Tybura vs Aleksander Volkov

Jan Błachowicz vs Glover Teixeira

 

Andrzej Grzebyk vs Marius Zaromskis