Kontakt:

Tylko u nas:Krzysztof Wiśniewski ujawnia prawdę o wybieraniu rywali przez Dziubę!

Wisniewski

Kilka dni temu federacja Babilon MMA ogłosiła zestawienie w wadze ciężkiej na swoją najbliższą galę. Dojdzie tam do pojedynku uczestnika Gromdy 1 – Pawła Dziuby (1-0) z Jakubem Słomką (0-1). Okazuje się jednak, że federacja chciała Dziubę zestawić z kim innym…

Sprawę skomentował Krzysztof Wiśniewski (2-0) pod jednym z postów na naszym facebookowym fanpage’u. Numer #14 naszego rankingu napisał tak:

Paweł Dziuba najpierw odrzucił przeciwnika z rekordem 2-0, potem odrzucił przeciwnika z rekordem 1-0 po to, żeby finalnie wybrać Jakuba Słomkę z rekordem 0-1, także chyba odpowiednie zestawienie dla Dziuby.

Mamy więc tutaj niestety kolejny przykład tego, jak zawodnicy w umiejętny sposób budują swój rekord. Jest to obraz dość przykry, ponieważ każdy z nas chciałby oglądać jak najlepsze pojedynki, a zamiast tego coraz częściej otrzymujemy miss matche.

Gorąco wierzymy, że federacja Babilon MMA doprowadzi za jakiś czas do pojedynku Dziuby z Wiśniewskim i Panowie sprawdzą w oktagonie, który jest lepszy.

Podążaj za nami!

#polishfighters

Comments

  1. Hubert 14 marca 2021

    Szkoda ze piszecie nie prawdę… Akurat Paweł miał walczyć na początku z przeciwnikiem, który walczył nie tylko na Babilonie, ale także w ACA, i miał rekord dodatni. Niestety wypadł i dostał inną ofertę,w dodatku były to 3 propozycje i dla Pawła było to obojętne, pozostawił decyzję trenerom… Przeciwnik z rekordem 1-0 został przyjęty, tylko za chwilę okazało się że jednak on nie.Paweł akurat, akceptuje każdego, ale posiada także sztab szkoleniowy, który także decyduje o jego walkach.. Poza tym rekordy nie walczą i wiadomo że w MMA każdy może wygrać z każdym. A Jakub Słomka nie ma rekordu 0-1, tylko 1-1 i to też sportowiec z krwi i kości ciężko trenujący. A takimi nieprawdziwymi wpisami napewno nikt nie wywalczy sobie walki. Pozdrawiam!

    Reply

Leave Comment

Your email address will not be published.