Kontakt:

Andrei Arlovski po bardzo zachowawczej walce wypunktował rywala na UFC on ESPN +29!

Arlovski vs Lins

Pierwsza runda:
Andrei zacząl od lowkicka, a Lins oddał. Postraszył sierpowym Adrei ale ten nie doszedł celu. Lowkick Linsa i zapędza pod siatkę Andrei ale odpowiada Lins. Dużo ciosów Philipe w klinczu. Odpowiedział prawym sierpowym w kontrze za ten sam cios Brazylijczyk. Były rywal Marcina Tybury wdał się w wymianę, ale tam celniejszy był Lins. Headkick Andreia. Pojedyńcze ciosy na koniec (celniejsze Brazylijczyka) i próba kopnięcia opadającego Andreia na koniec.

Druga runda:
Lins zapędza rywala pod siatkę, gdzie częstuje go kombinacjami sierpów. Ten klei się. Boks wymieszany z lowkickami, ale jeden trafia za wysoko i kopnięcie w krocze Andreia. Po chwii przerwy Arlovski chce walczyć. Nie opisuję w tej walce za dużo, bo nie ma co. Panowie walczą stricte kickboksersko i każda akcja wygląda bliźniaczo. Proste + sierpowe + lowkicki i od czasu do czasu wyższe kopnięcie. Więcej bije Andrei, i remisuje walkę wygrywając tę rundę.

Trzecia runda:
Andrei zaczął mieszać kopnięcia – lowkick, a zaraz po tym frontkick. Skraca dystans Brazylijczyk chcąc skończyć walkę a gdy Andrei oddala się próbuje headkicków. Ostatnie dwie minuty. Równa walka, ale mimo to Białorusin trafia więcej. Kopnięcia i aktyność w klinczu na jego korzyść. Koniec walki.

Andrei Arlovski pokonał rywala decyzją sędziów!

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.