Kontakt:

Ricky Simon po pełnej dominacji pokonuje Ryana Borga na UFC on ESPN +29! (Opis walki.)

Simon vs Borg ogłaszanie werdyktu

Pierwsza runda:
Simon rozpoczął od dystansowania lewą ręką i atakowania wykrocznej nogi rywala. Fantastyczna kombinacja Simona, ale trafił prostym Borg po czym poszedł po kombinacje ale Simon fanstastycznie, szybko i widowiskowo obalił rywala. Wstał Borg po czym poszedł po suplesa Simon, ale ten się nie udał więc spróbował obalić rywala przy siatce i udało mu się to. Świetny lowkick Borga. Wszedł kombinacją zaczynającą się od haka na tułów kończącą na podbródkowym Borg. Ray poszedł po nogi ale skontrował to fantastycznie. Klincz przy siatce i rzut na korzyść Simona. Wstaje Borg ale po raz kolejny obala i próbował jeszcze porozbijać przeciwnika Ricky ale koniec rundy. 4 obalenia, kontrola, ciosy – 10-8 Simon.

Druga runda:
Simon rozpoczął headkickiem ale Borg rzucił się po obalenie które po raz kolejny zostało skontrowane. Piąte z sześciu obalenia Simona udane. Zero z dwóch prób Borga. Wstaje mimo wszystko szybko Borg, ale to i tak nic nie daje, bo Simon trafia świetnie w stójce. Od czasu do czasu Ray trafia na gardę, ale to i tak za mało aby pokonać Simona chociaż na punkty. Statystyka ciosów w tułów kiedy jest 1:40 do końca – 37 do 2 ciosów w tułów dla Simona. Kolejna próba sprowadzenia Simona i kolejna udana. Jest klincz przy siatce ale zrywa tą niekorzystną sytuacje Borg. Trafia jeszcze pojedyńcze ciosy ale w porównaniu do trafień i obaleń Simona, to za mało. 20:17 dla Ricky’ego.

Trzecia runda:
Trafia lewym prostym Borg, i odpowiada krótkim sierpowym Simon. Teraz agresywniejszy jest Borg. Próba obalenia Simona – nie udało się na wyniesienie, więc podhacza nogę rywala i jest obalenia. Próbowałem uciec z pozycji Borg przez chwilę złapał gilotynę, ale Ricky wstaje i zdobywa kolejne obalenie. Borg idzie pod siatkę i wstaje ale Simon po raz kolejny łapie nogę i czy będzie trzecie sprowadzenie? – Nie. Obronił to Borg. Postraszył obrotowym łokciem Ray ale świetny unik Ricky’ego. Kolejna próba sprowadzenia ze strony Simona ale nie udana. Latające kolano trafiło Borga ale nie zrobiło to na nim wrażenia. Unika sierpowych Borga Simon i koniec walki. 30:26 dla Simona według mnie.

Simon wygrywa! Ricky Simon pokonał Ryana Borga przez niejednogłośną (?) decyzję sędziów!

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.