Kontakt:

„Zrobimy to po raz drugi” – Romanowski i Paczuski otwarci na rewanż

326789031_1254902481789530_3799190658135515563_n

Tomasz Romanowski i Radosław Paczuski chętni są zawalczyć ze sobą po raz drugi. Narazie głównym celem Tomka Romanowskiego jest zdobycie pasa mistrzowskiego KSW.

Na ostatniej  gali XTB KSW 78 w co-main evencie Tomasz Romanowski zmierzył się z Radosławem Paczuskim. Walka ta  była widowiskowa i wyrównana. Trwała ona pełen dystans. Decyzją sędziów walkę na punkty wygrał Tomasz Romanowski. Pojedynek  ten został nagrodzony przez KSW bonusem jako najlepsza walka wieczoru.

Tomasz Romanowski i Radosław Paczuski gotowi są zawalczyć ze sobą po raz drugi ale narazie „Tommy” chce zdobyć pas mistrza KSW o czym napisał w swoich mediach społecznościowych.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Tomasz Romanowski (@tommy__romanowski)

„Oglądałem przed chwila wywiad z Radkiem Paczuskim w Klatka po klatce. Postaram się zdobyć pas w mojej kolejnej walce. W następnej walce chcę rewanżu z Radkiem. Mówię to z pełna odpowiedzialnością i pełnym szacunkiem do Radka. Zrobimy to po raz drugi. Jesteście za?”
Na jego wpis zareagował Radek Paczuski.

 

„Powodzenia w walce o pas! Ciekawe co by powiedzieli kibice na 5 rund w naszym wykonaniu… Let’s make this happen Tommy!”

Tomasz Romanowski w kolejnej walce ma zawalczyć prawdopodobnie z Pawłem Pawlakiem. Walka ta miałaby być walką o pas ale narazie federacja tego nie ogłosiła.
Radek Paczuski w rozmowie z Arturem Mazuerem powiedział,że jest gotowy na każdego rywala,którego zaproponuje mu KSW. Jego ostatecznym celem jest zdobycie pasa mistrzowskiego KSW.
źródło: Instagram
Autor Dodo
Fot. Facebook
Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.