Kontakt:

Patrik Kincl po raz drugi zmierzy się z  Karlosem Vemolą na gali Oktagon MMA 43

OKTAGON MMA 43

Dla Karlosa Vemola będzie to powrót do klatki Oktagon MMA po ostatniej walce, którą stoczył w lipcu 2022 roku. Jego rywalem będzie Patrik Kincl. Walka ta odbędzie się 20 maja w Pradze na gali Oktagon MMA 43. Stracie to będzie walką o pas mistrza kategorii średniej. Panowie mieli przyjemność już raz ze sobą zawalczyć. Było to 28 czerwca 2018 roku podczas  gali XFN11,gdzie wygrał Kincl.

Karlos Vemola to były mistrz Oktagon MMA w wadze średniej oraz obecny mistrz Oktagon MMA w wadze półśredniej . Walczył m.i.n dla XFN,Night of Warriors czy Oktagon MMA. W organizacji Oktagon MMA zadebiutował 27 lipca 2019 roku podczas gali Oktagon MMA 13,gdzie na punkty pokonał Henrique da Silvę. Walczył m.in. z Henrique da Silvą,Michałem Pasternakiem czy Aleksandrem Iliciem.
Pierwszym pasem,który zdobył był pas wagi średniej Oktagon MMA  wygrywając z Alexem Lohorem na gali Oktagon MMA 20,która odbyła się 27 marca 2021 w Bernie.
Pas stracił po tym jak podczas ceremonii ważenie przed galą Oktagon MMA 22 nie zrobił wymaganego limitu. Drugi pas  Oktagon MMA zdobył w kategorii półciężkiej wygrywając w 1 rundzie przez duszenie trójkątne rękami z byłym zawodnikiem KSW Aleksandrem Iliciem. Była to jego ostatnia walka w 2022 roku. Polskiej publiczności znany jest z walki z Michałem Pasternakiem,którą wygrał w 1 rundzie przez duszenie trójkątne rękami na gali Oktagon MMA 33 zorganizowanej we Frankfurcie.

 

Patrik Kincl to były mistrz GCF oraz pretendent do pasa KSW w wadze półśredniej Walczył m.in dla GCF,ACB,KSW czy Oktagon MMA.
Pas mistrza organizacji GCF w wadze półśredniej zdobył w 2014 roku pokonując Valida Abdurachamanova na gali GFC 27. Kolejny pas próbował zdobyć w 2021 na gali KSW63, gdzie mierzył się z Roberto Soldiciem. Niestety ta szuka mu się nie udała. Walka zakończyła się przez tko w 3 rundzie wygraną Roberto Soldicia. 
Dla organizacji Oktagon MMA zadebiutował 26 grudnia 2022 roku walką o pas mistrza organizacji Oktagon MMA w wadze średniej. Walka ta odbyła się na gali Oktagon MMA 31,gdzie na punkty pokonał Samuela Kristofica i tym samym zdobył pas mistrza organizacji Oktagon MMA w wadze średniej. Pasa mistrzowskiego bronił na gali Oktagon MMA35, która odbyła się 17 września 2022 roku. Pokonał on  tam przez TKO w 1. rundzie Alexa Lohorea i tym samym obronił pas. Walczył on m.in z Tomaszem Romanowskim, Roberto Soldiciem czy Tomaszem Drwalem. Polskiej publiczności znany jest z występów w KSW,gdzie pokonał zarówno Tomasza Romanowskiego i Tomasza Drwala.
Gala OKTAGON MMA 43 odbędzie się 20 maja w Pradze.

Źródło: Twitter

Fot. Twitter

Autor: Dodo

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.