Kontakt:

Daniel Skibiński powraca! Wystąpi na marcowej gali Cage Warriors 150 w Londynie

Skibiński

Niestety ostatnio kariera naszego rodaka Daniela Skibińskiego nie idzie po jego myśli. Obecnie posiada on fatalną passę 3 porażek z rzędu. Jednak już niedługo będzie miał okazję powrócić na ścieżkę zwycięstw. Podczas marcowej gali Cage Warriors 150 zawalczy on z Omielem Brownem.

Daniel „Skiba” Skibiński jest zwycięzcą drugiego sezonu programu MMAaster, gdzie w finale na GMC 4 wypunktował Michała Michalskiego. Obecnie posiada już 12 zwycięstw z rzędu. Jest on byłym mistrzem Babilon MMA w wadze do 77 kilogramów. To trofeum zdobył na gali z numerem 6, gdzie wygrał przez decyzję sędziowską z Pawłem Pawlakiem. W ubiegłym roku stoczył dwie walki dla organizacji UAE Warriors. Najpierw na gali z numerem 20 pokonał Acoidana Duque. Następnie na UAE Warriors 24 niespodziewanie przegrał z Tahirem Abdulaevem. Następnie przegrywał na galach Cage Warriors z Justinem Burlinsonem i Jimem Wallheadem.

Omiel Brown całą swoją zawodową karierę spędził w organizacji Cage Warriors. Do tej pory legitymizuje się rekordem 5 zwycięstw i tylko jednej porażki. Obecnie posiada 3 wygrane z rzędu. w swoim ostatnim boju na Cage Warriors 148 pokonał przez TKO Juniora Orgulho.

Gala Cage Warriors odbędzie się 17. marca w Londynie.

źródło: Twitter,Cage Warriors

Fot. Twitter,Cage Warriors

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.