Kontakt:

Alexander Volkov vs. Alexandr Romanov na marcowej UFC Vegas 71

FnQfKxTXEBMd6Ai
Alexander Volkov powróci do UFC na marcowej gali. Jego rywalem będzie zajmujący 13 miejsce w rankingu wagi ciężkiej Alexandr Romanov. Walka ta odbędzie się 11 Marca na gali UFC Vegas 71.

Alexander Volkov to były mistrz Bellatora oraz M-1 Global w wadze ciężkiej.  W UFC zadebiutował 19 listopada 2016 roku na gali UFC Fight Night, gdzie na punkty pokonał Timothego Johnsona. Walczył m.in. z Royem Nelsonem, Gregiem Hardy czy Marcinem Tyburą. Ostatnią walkę w UFC stoczył 4 czerwca 2022 roku na gali UFC Fight Night, gdzie w 1 rundzie przez TKO pokonał Jairzinho Rozenstruika. Polskiej publiczności znany jest z walki z Marcinem Tyburą.Walka ta odbywała się 30 października 2021 roku na gali UFC 267,którą wygrał na punkty. Obecnie zajmuje 8 miejsce w rankingu UFC wagi ciężkiej.

Alexandr Romanov to były mistrz FEA w wadze ciężkiej. Walczył m.in dla Eagles FC czy UFC. W Ultimatum Fight Championschip zadebiutował 12 września 2020 roku na gali UFC Fight Night, gdzie w 2 rundzie poddał Rogue Martineza. Walczył m.in. z Marcosem Rogerio de Limą, Chasem Shermanem czy Marcinem Tyburą. Ostatnią walkę stoczył 20 sierpnia 2022 roku na gali UFC 278, gdzie przegrał na punkty z Marcinem Tyburą. Obecnie zajmuje 13 miejsce w rankingu UFC w wadze ciężkiej.
Źródło: Twitter
Fot. Twitter

Autor: Dodo

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.