Kontakt:

Volkan Oezdemir zmierzy się z Nikitą Krylovem na UFC 280 w Abu Dhabi

volkan oezdemir

Już 22 października w Abu Dhabi odbędzie się świetnie zapowiadająca się gala UFC 280. Organizacja UFC poinformowała na Twitterze, że na tej gali Volkan Oezdemir zmierzy się z Nikitą Krylovem. Na tej gali wystąpi również nasz rodak Mateusz Gamrot, który zmierzy się z Beneilem Dariushem.

Volkan „No Time” Oezdemir zadebiutował w Ultimate Fighting Championship w 2017 na UFC FN 104 wypunktował Ovince’a St. Preux  Po kolejny dwóch wygranych dostał szansę walki o pas mistrzowski w wadze do 93 kilogramów. Na UFC 220 przegrał przez TKO z ówczesnym mistrzem Danielem Cormierem. Na UFC 251 został znokautowany w drugiej rundzie przez Jiri’ego Prochazkę. W kolejnym boju przegrał na punkty z Magomedem Ankalaevem. W swoim ostatnim boju wypunktował Paula Craiga.

Nikita „The Miner” Krylov prawie wszystkie swoje zwycięskie walki kończył przed czasem co pokazuje, że nie lubi zostawiać decyzji w rękach sędziów punktowych. Na UFC FN 173 został poddany przez naszego rodaka Jana Błachowicza. W ostatnim czasie miesza on wygrane z porażkami. W swoim poprzednim występie pokonał Alexandara Gustafssona.

źródło: UFC, Twitter

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.