Kontakt:

Israel Adesanya zmierzy się z Alexem Pereirą na UFC 281 w Nowym Jorku

adesanya

Organizacja UFC oficjalnie ogłosiła walkę wieczoru na UFC 281, które odbędzie się 12 listopada w Madison Square Garden w Nowym Jorku. W tym boju Israel Adesanya zmierzy się z Alexem Pereirą. Obaj zawodnicy znają z czasów kickbokserskich, gdzie dwukrotnie wygrywał Perreira.

Israel Adesanya jest jedną z największych gwiazd historii UFC. Przed rozpoczęciem kariery w MMA walczył w kickboxingu, gdzie występował, dla największej organizacji kickboxingu na świecie czyli GLORY. Na UFC 236 pokonał na punkty Kelvina Gasteluma, dzięki czemu zasłużył na starcie o pas wagi średniej z Whittakerem, którego „Izzy” znokautował w 2. rundzie. Po dwóch udanych obronach na UFC 259 przegrał na punkty z ówczesnym mistrzem dywizji półciężkiej Janem Błachowiczem. Po tym boju po raz drugi w karierze pokonywał Marvina Vettoriego i Roberta Whittakera. W ostatnim boju wygrał na punkty z Jaredem Cannonierem.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez UFC (@ufc)

Alex Pereira jest jednym z najlepszych kickbokserów świata. W swojej karierze był mistrze wagi średniej i półciężkiej organizacji Glory. W MMA walczy od 7 lat, a do UFC dołączył na gali z numerem 268, gdzie wygrał z Andreasem Michalidisem. W swoim ostatnim boju na UFC 276 już w 1. rundzie pokonał Seana Stricklanda.

źródło: UFC

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.