Kontakt:

Fight Rose 2 – sporty walki wracają do Miasta Róż już 9 kwietnia!

276131533_520205442896135_8690825208627565789_n

Drugi weekend kwietnia to nie lada gratka dla miłośników sportów walki w lokalnym wydaniu.  Właśnie wtedy, w sobotę 9 kwietnia, odbędzie się druga edycja gali Fight Rose Kutno. W walce wieczoru rękawice skrzyżują, dobrze znany tamtejszej publiczności, Maciej „Gradesiu” Gradecki i Jakub Jasiński. Co jeszcze warto wiedzieć o drugim evencie organizowanym przez grupę PT Promotor? 

Emocji nie zabraknie – zapewniam i zachęcam do kupowania biletów, ponieważ zostały już ostatnie sztuki! Ciężko pracowaliśmy, aby kolejna gala była jeszcze lepsza od pierwszej. Wzbogaciliśmy Fight Rose m.in. o walkę w formule bokserskiej i starcie kobiet. Nie zabraknie też występów artystycznych i innych atrakcji, które przygotowaliśmy z myślą o naszej publiczności – zapewnia Przemysław Tobolczyk, pomysłodawca i główny organizator gali Fight Rose.

Fight Rose 2 – kto pojawi się w klatce? 

Podczas drugiej edycji kutnowskiego eventu kibice będą mogli podziwiać walki w formułach: MMA, bokserskiej, a także turniej grapplingu. 9 kwietnia w  klatce pojawi się Tomasz Skorodziłło, który podczas inauguracyjnego wydarzenia poddał w pierwszej rundzie ulubieńca lokalnej publiczności Przemysława Dąbrowskiego. Tym razem zawodnik klubu WCA Fight Team Warszawa zmierzy się z Fryderykiem Dąbalem. Wcześniej w formule MMA  zawalczą Sebastian Tronina i Dominik Tyman. Jak na każdej lokalnej gali nie mogło zabraknąć lokalnych akcentów. W pojedynku zakontraktowanym w limicie kat. średniej swoje umiejętności w bezpośrednim starciu sprawdzą lokalny zawodnik Zbigniew Łukomski oraz Janem Meresińskim. Niezwykle ciekawie zapowiada się potyczka bokserska. Mistrz Walii Dawid Dymkiewicz w szermierce na pięści podejmie Konrada Kluczyńskiego z klubu Anaconda Fight Team. Nowością podczas drugiej gali będzie pojedynek kobiet. W limicie do 57 kg Weronika Cisło zawalczy z Alicją Kalinowską.

Fight Rose Kutno – kto w walce wieczoru?

Głównym wydarzeniem drugiego eventu pod szyldem Fight Rose będzie starcie zakontraktowane w limicie kat. półciężkiej. Uwielbiany przez lokalnych kibiców Maciej Gradecki zmierzy się z powracającym po dłuższej przerwie Jakubem Jasińskim. Pojedynek odbędzie się w formule MMA

Fight Rose Kutno – co oprócz walk?

Chcemy aby gala Fight Rose na stałe zapisała się w kalendarzu najważniejszych imprez lokalnych, a kto wie… niebawem może stać się ważną siłą na rynku rodzimego MMA. Mamy zapał i chęci, żeby realizować ten projekt i sukcesywnie go rozwijać. Fight Rose to nie tylko sport na wysokim poziomie. Kupując bilet, nasi kibice otrzymują ciepłe posiłki, napoje. Co więcej, podczas gali odbędą się występy artystyczne, w tym koncert KaeNa. Każdy znajdzie coś dla siebie! – zapewnia organizator.

Fight Rose Kutno 2 – gdzie kupić bilety

Bilety na galę Fight Rose 2 możecie nabyć, kontaktując się bezpośrednio pod adresem: biety@fightrose.com lub osobiście w sklepie FionShop w Kutnie przy ulicy Barlickiego 14!

 

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.