Kontakt:

Masvidal i Covington pobili się w restauracji! [WIDEO]

16×9

To nie koniec konfliktu między gwiazdami UFC Colby Covingtonem i Jorge Masvidalem. Według amerykańskich mediów fighterzy starli się w Papi Steak w Miami Beach na Florydzie.

Bójka Covingtona i Masvidala [wideo] Jest nagranie z miejsca zdarzenia

Przypomnijmy, że niegdyś przyjaciele, a dziś zaciekli wrogowie zmierzyli się w klatce UFC na gali oznaczonej numerem 272. Wówczas, co warto podkreślić, w sportowej rywalizacji lepszy okazał się „Chaos”. Covington jednomyślnie został uznany triumfatorem tego zestawienia, choć sam był „podłączony” w czwartej rundzie.

Jak wynika z nagrania i informacji podanych przez TMZ Sports do incydentu z udziałem zawodników MMA doszło w poniedziałek wieczorem. Około godziny 23:00 Covington jak sam twierdzi został zaatakowany przez dawnego przyjaciela, podczas gdy przebywał w lokalu ze znajomymi youtuberami. Z kolei w załączonym materiale wideo można usłyszeć jak były tymczasowy mistrz UFC pyta: skąd Masvidal wiedział, gdzie jestem?

Oliwy do ognia dolał menadżer Masvidala, który zamieścił tweet o następującej treści:

„Słyszę, że komuś spoza Miami, kto mówi, że jest królem, brakuje zęba” – napisał Malki na platformie Twitter. Główny aktor całego show „Gamebred” w krótkim nagraniu dodał, że jeśli ktoś mówi takie rzeczy jak Covington musi liczyć się z konsekwencjami.

Zobaczcie sami!

https://youtu.be/erKs9mKTJGM

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.