Kontakt:

Sharks Attack 5 już 16 października! Waliczek i Rola w karcie walk!

219947682_962630257863269_1743751684494398320_n

Federacja Sharks Attack nie zamierza zwalniać tempa i już 16 października zorganizuje swoją piątą galę. W karcie walk zobaczymy czołowe zawodniczki polskiego MMA, takie jak Aleksandra Rola czy Marta Waliczek.

Ostatnia gala Sharks Attack miała miejsce w lipcu, gdzie wystąpili między innymi Grzegorz Szozda, Dominik Jusis czy Rafał Błachuta. Gala okazała się bardzo dużym sukcesem, więc organizatorzy nie chcą odpoczywać i już przygotowują kolejną galę.

15 października głównymi gwiazdami będą kobiety. Kilka nazwisk zostało już ogłoszone i robią one wielkie wrażenie. W Ciechanowie zawalczy chociażby znana z KSW Aleksandra Rola (3-2), która dała naprawdę ciekawe walki z Karoliną Owczarz i Karoliną Wójcik. Główną gwiazdą będzie jednak Marta „Wadera” Waliczek (5-3), która swoje doświadczenie zdobywała walcząc na takich galach jak czeski OKTAGON czy rosyjska federacja Battle on Volga. Dodatkowo warto wspomnieć jeszcze o Barbarze Grabowskiej, która jest amatorską mistrzynią federacji WIECZÓR WALK czy o Paulinie Wiśniewskiej, która na ostatnich „Sharksach” przegrała z Weroniką Eszer i teraz będzie chciała wrócić na ścieżkę zwycięstw.

Sharks Attack 4: Wyróżnienia gali – Błachuta vs Golasiński

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.