Kontakt:

„Wspieramy młodych” – Igor Brzozowski nowym nabytkiem PJ PROMOTION!

221213376_520591682512107_2677642869054213510_n

Młody talent z Polic, Igor Brzozowski zasila szeregi stajni PJ PROMOTION. Współpraca ze szczecińską grupą menedżerską jest efektem kapitalnej walki zawodnika Hulk Team Police na gali Seaside BattleS Dziwnów.

W dniu dzisiejszym Igor Brzozowski podpisał kontrakt z grupą PJ PROMOTION, której owocem mają być walki na dużych polskich galach, a w niedalekiej przyszłości 21-latek ma przejść na zawodowstwo w czym mają pomóc mu jego nowi menedżerowi – Piotr Janusz i Radosław Kramarz.

Podpisanie kontraktu z PJ PROMOTION jest efektem kapitalnej walki Brzozowskiego na Seaside BattleS Dziwnów, która miała miejsce 10 lipca. Wówczas już w 1 rundzie Igor pokonał swojego rywala.

O krótki komentarz na temat podpisania kontraktu z Igorem poprosiliśmy jego nowych menedżerów:

Igor Brzozowski to, naszym zdaniem, jeden z największych talentów amatorskiej sceny. Zainteresowani zawodnikiem Hulk Team Police i Berserkers Team Szczecin byliśmy już jakiś czas temu, dlatego daliśmy mu szansę występu na naszej gali w Dziwnowie. Nie chcieliśmy w tej walce jednak oszczędzać Igora i zmierzył się on z amatorskim mistrzem Europy w K1- Erykiem Chorążyczewskim. Brzozowski stanął na wysokości zadania i już 1 rundzie wygrał walkę. Głęboko wierzymy, że wspólnie możemy osiągnąć najwyższy możliwy poziom. Igor, witamy w rodzinie PJ PROMOTION!

Życzymy powodzenia w dalszej karierze!

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.