Kontakt:

Heekem Dawodu po świetnej walce niejednogłośnie lepszy od Tukhugova na UFC 253! (Opis walki)

Dawodu

Pierwsza runda:
Dawodu atakuje kopnięciami — lowkickiem i tak zwanym kopnięciem żurawia. Kopnięcie na korpus ze strony Kanadyjczyka. Heekem aktywniejszy — atakuje kopnięciami i seriami bokserskimi. Rosjanin wyprowadza pojedyncze ciosy. Panowie pasywnie, ale to Dawodu po raz kolejny atakuje lowkickiem. Wchodzi w klincz Tukhugov i szybko odpycha rywala, który odbił się od siatki. Skraca dystans lewym sierpowym Zubaira. Prawy zamachowy Dawodu i lowkick. Świetnie pracuje jabem Kanadyjczyk a Rosjanin odpowiada prawym crossem i lewym sierpem. Uderza pod prawy łokieć Dawodu oraz kontruje sierpowe ciosami prostymi. Stara się trafić ciosem zamachowym Rosjanin, ale Kanadyjczyk dobrze kontroluje dystans. Headkick Heekema i dobry prawy prosty ze strony Dawodu na prawego sierpa Rosjanina.
Predykcja: Heekem Dawodu – 10:9

Druga runda:
Jab i lowkick ze strony zawodnika w czerwonych spodenkach. Kanadyjczyk mocno atakuje kopnięciami tak jak teraz — obrotówką na tułów. Okopał nogę Rosjanina Kanadyjczyk po próbie kopnięcia opadającego ze strony Tukhugova. Dawodu mocno kontruje prawym crossem ciosy sierpowe Rosjanina. Dwa prawe sierpowe ze strony zawodnika w białych spodenkach. Rosjanin atakuje podbródkowym oraz sierpowymi co Dawodu próbuje kontrować prostymi. Dobrze atakuje prawym prostym Dawodu i świetny hak w tułów z jego strony. Atakuje ciosami prostymi Dawodu a Rosjanin odpowiada próba podbródkowego. Wchodzi po nogi Zubaira, ale dobrze broni tego Heekem. Jeszcze jedna próba i jest za plecami Tukhugov. 40 sekund kontroli i koniec rundy. Świetna runda, ale okropnie ciężka do punktowania.
Predykcja: Heekem Dawodu – 10:9

Trzecia runda:
Lowkick Dawodu i odpowiedź prawym prostym Rosjanina. Latające kopnięcie Kanadyjczyka i kolejny lowkick, po którym próbuje uderzyć na korpus. Panowie wymieniają cios prosty za cios prosty. Kanadyjczyk zamyka rywala na siatce i middlekick. Tukhugov wchodzi po nogi, ale fantastycznie broni się Heeken. Świetna defensywa zapaśnicza Dawodu. Kolejne próby sprowadzenia, ale broni się Dawodu. Lewy sierpowy Kanadyjczyka i po raz kolejny wejście w nogi. Dawodu obronił się i nie daje się nabrać na świetne przejście Tukhugova. Dobra praca prostym ze strony Heekema. Lewy hak w wątrobe i sierpowy na korpus.
Predykcja: Heekem Dawodu – 10:9

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.