Kontakt:

Brad Riddel po wyrównanej walce wypunktował Alexa Da Silve na UFC 253! (Opis walki)

253

Pierwsza runda:
Wchodzi agresywnie Da Silva a Riddel odpowiada kopnięciem i serią sierpowych. Akcja lewym prostym i prawym sierpem Riddela. Da Silva wchodzi po obalenie i udało się. Kontroluje pozycje Da Silva a Riddel nie pozwala zmienić mu pozycji na bardziej dominującą niż półgarda. Oddaje plecy Riddel a Da Silva chce przenieść walkę do parteru i po dobrym łokciu Riddela na chwilę się mu to udało. Rozdziela klincz Riddel i dobry frontkick Da Silvy. Wchodzi po nogi Riddel i gilotyna! Walczy o przetrwanie Riddel i jest bravo, ale wytrwał!
Predykcja: Alex Da Silva – 10:9.

Druga runda:
Lowkick Riddela i wymiana sierpowych. Łapie klincz Riddel i stara się obalić Da Silvy, ale ten dobrze się broni. Ma teraz pozycji dominującą Da Silva i chce obalić rywala a Riddel próbuje kimury i rozbija przy tym Da Silve. Nic z tego, bo Alex wraca do klinczu i przy siatce Brad po rozłączeniu klinczu przez Brazylijczyka. Odzyskuje środek oktagonu i dobrze panowie wymieniają ciosy boksersko, a celniejszy jest Da Silva. Dobre sierpowy Alexa po zmarkowaniu próby obalenia. Lowkicki Alexa. Mocny prawy Brada. Stara się obalić Riddel, ale dobrze broni się Da Silva. Świetnie atakuje prawym Brad. Zwolnił już Da Silva a Riddel wykorzystuje to obijając rywala i jest obalenie na korzyść Brada! Szybko natomiast wstaje Alex. Nurkuje w nogi Brazylijczyk, ale Brad wybronił to i jest sprawl. Wstaje Riddel i dobry low kick oraz prawy, który sięgnął Alexa i wykończył kombinacje.
Predykcja: Brad Riddel – 10:9

Trzecia runda:
Pierwszą akcję wyprowadza Riddel atakując sierpami. Da Silva próbuje akcji na krótki dystans kolanami w tajskim klinczu i latającymi kolanami. Celniejszy Riddel zapewnia sobie przewagę punktową. Bije podbródkowe Alex i wchodzi w klincz. Dociska do siatki Riddela, który sprytnie wyszedł bokiem i zaatakował ciosami prostymi. Zgłasza palec w oko Da Silva i chwila przerwy. Powrót do walki i dobra akcja kontrująca próbę obalenia Alexa. Z góry jest Brad, ale Da Silva wstaje i dostaje mocną akcję kickbokserską. Po raz kolejny zapędza pod siatkę rywala Brad a ten jest na skraju nokautu. Ucieka Brazylijczyk a Riddel próbuje sprowadzenia i dostał ostrzeżenie od Alexa w postaci próby kimury. Wchodzi w klincz Brad i po raz kolejny idzie po nogi. Kolejna próba kimury, ale tym razem Riddel rozbił rywala o matę i koniec walki!
Predykcja: Brad Riddel – 10:9

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.