Kontakt:

Petr Yan nowym mistrzem! Pokonał legendę Jose Aldo, i sam staje się legendą! (Opis walki).

UFC Fight Night: Ishihara v Yan

Pierwsza runda:
Rozpoczął Aldo prostym na szczękę oraz na tułów. Wysokie kopnięcie Rosjanina. Świetny lewy prosty Yana po zwarciu w klinczu. Bije na gardę Petra Aldo ciosy sierpowe. Świetny lowkick Aldo, po którym polecał na deski Yan. Szybko wstał natomiast i zaatakował podwójnym lewym prostym. Atakuje wysokimi kopnięciami Petr Yan i odpowiada headkickiem wykroczną nogą Brazylijczyk. Prawy sierpowy Jose. Prosty w tułów Yana a zaraz po tym spróbował lewego sierpa, który nie trafił. Blokuje middlekicki rywala Petr. Sam teraz świetnie trafił na żebra rywala Aldo a ten poszedł po tej akcji po nogi. Obronił tę próbę obalenia Yan i rozbija bardzo mocno Aldo będąc w pozycji stojącej. Bardzo mocny młotek i jest bliski zakończenia walki, ale czasu jest za mało, gdyż teraz kończy się ta runda.

Druga runda:
Frontkick w tułów na rozpoczęcie ze strony Jose. Headkick Petra w odpowiedzi na kolejny frontkick Aldo. Lowkick Aldo a zaraz potem middlekick. Prosty w tułów trafił Yana. Headkick Petra z wykrocznej nogi. Lowkick Brazylijczyka, a potem świetny hak w tułów. Zamyka rywala na siatce Brazylijczyk gdzie okopuje jego nogi. Dobra kombinacja bokserska Yana na koniec, ale to nie zmienia wyniku tej rundy, które zdecydowanie należy to byłego mistrza.

Trzecia runda:
Kopnięcie na żebra ze strony Brazylijczyka. Lewy sierpowy na szczękę i prawy na tułów. Świetne kombinacje ze strony Aldo, który ciągle rozbija rywala. Kolejna kombinacja i obijanie łydki rywala.

Czwarta runda:
Rozpoczął Aldo niskim kolanem i mocnymi middlekickami. Rozbija Rosjanina sierpami i prostymi na tułów. Yan odpowiada na haki w tułów świetnymi sierpami. Zamyka rywala na siatce i mocne podbródkowe. Przełapał kopnięcie Aldo i rzucił nim o ziemie! Musi to przetrwać Aldo! Minuta do końca rozbija rywala Yan, ale przetrwał!

Piąta runda:
Rozpoczął dwoma prostymi Yan i posłał rywala na deski! Rozbija Brazylijczyka na krótki dystans i był krucyfiks przez chwile, ale wyszedł z tego na całe szczęście były mistrz. Mimo to nie poprawia to jego sytuacji, bo teraz oddaje lecz i są naprawdę mocne ciosy ze strony młodszego zawodnika. Kolano w tułów i ciosy na gardę. Sędzia patrzy czy przerwać walkę między Rosjaninem a rozciętym Brazylijczykiem, ale broni się jeszcze Aldo chociaż nie! Już nie. Czeka na koniec walki Aldo i no właśnie. Całkowicie bezradny w ostatnich rundach Yan.

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.