Kontakt:

Co to była za wojna! Alexander Volkanovski pokonał Max’a Holloway’a na UFC 251! (Opis walki)

Alex-Volkanovski

Pierwsza runda:
Próbuje lowkicków Australijczyk. Jak na razie skuteczność 1/3. Lowkick, tym razem „Błogosławionego”, który oddał mu aktualny mistrz. Próba kopnięcia bocznego na kolano ze strony „The Greata”. Świetna kombinacja Hollowaya — lewy prosty, prawy middlekick. Skrócił dystans Alex i dostał podbródkowego. Dwa lowkicki Alexa — udane, dwa lowkicki Maxa i tu tylko jeden udany. Siedem do pięciu, jeżeli chodzi o lowkicki jak na razie. Straszy kopnięciem żurawia Holloway. Przy siatce aktualny mistrz i dostał dwa mocne ciosy proste. Skrócił dystans Alex, a Max spróbował latającego kolana — nieskutecznie. Straszy rywala frontkickiem pretendent. Alexander okopuje nogi rywala, za to Max żebra. obrotówki w tułów „Błogosławionego” i świetny headkick, po którym przykucnął Alexander. Runda dla Maxa.

Druga runda:
Zapędza rywala pod siatkę Holloway a mistrz straszy headkickiem wykroczną nogą. Ciągle narzuca presje Max lowkickami i ciosami prostymi tak jak teraz! Świetna kombinacja trzech ciosów prosty. Lewy prosty na lowkick Volkanovskiego. Lowkick i frontkick pretendenta. Max atakuje więcej – „The Great” kopie jeden lowkick, to Max odpowiada dwoma. Wymiana lowkicków na środku klatki. Sierpowy na gardę Hollowaya. Skrócił dystans i świetne kolano Hollowaya w tułów. Kolejna próba headkicka wykroczną nogą „Błogosławionego”. Dobry lewy sierpowy Alexa. Kopnięcie na żebra ze strony Maxa. Mocny prawy prosty w kontrze na lowkicka. Odpowiada kopnięciem na żebra Holloway. Dużo więcej ciosów zadaje Max Holoway. Dobry unik Volkanovskiego przed headkickiem. Lowkick na wykroczną nogę i świetny podbródkowy Maxa, zachwiał się Volkanovski. Lowkicki na koniec drugiej rundy. Ależ walka!

Trzecia runda:
Rozpoczyna lowkickiem Max, na co odpowiada Alex. Kopnięcie żurawia ze strony „Błogosławionego”. Latające kolano Maxa Hollowaya popchało do siatki mistrza, ale ten szybko wychodzi. Jest coraz aktywniejszy Alex pod względem parcia do przodu, ale musi uważać na ten podbródkowy, który dostał na końcu drugiej rundy. Panowie wymieniają lowkicki a teraz łapie klincz Alexander i kontroluje teraz walkę. Świetnie to zrobił kolanem Holloway. Podbródkowy na gardę „The Greata”. Bardzo obite są już ich wykroczne nogi, a to dopiero końcówka trzeciej rundy. Dobry unik pretendenta pod lewym sierpowym. Headkick z lewej nogi Maxa. Świetnie teraz lewy prosty + prawy headkick

Czwarta rundy:
Lowkicki Alexa na początek. Straszy po raz kolejnym latającym kolanem Max Holloway w odpowiedzi na lewy sierp Alexa. Dwa lowkicki z rzędu Maxa. Lewy prosty i dwa lowkicki. Latające kolano i prawy prosty Maxa. Ciosy Hollowaya i teraz seria Alexa, o której obala rywala. Szybko wstał były mistrz i kolejne lowkicki. Łapie nogę rywala „The Great” do obalenia, ale dostał bardzo mocne podbródkowe i chyba odpuścił. Skraca dystans po raz kolejny i latające kolano Maxa.

Piąta runda:
Rozpoczęli panowie agresywnie. Od lowkicków do sierpowych. Klinczuje Alex, ale Max szybko wychodzi. Parę ciosów prostych próba obalenia i po raz kolejny nie wyszło. 25% skuteczności Alexa, jeżeli chodzi o obalanie na razie. Atakuje lewą ręką Alexander i wchodzi od razu w klincz. Stara się obalić rywala, ale to nie wychodzi przez świetne TDD Maxa. Klinczuje „The Great” ale nie na długo, gdyż Max wychodzi obija jeszcze rywala który znowu klinczuje i tym razem rzucił nim Alex! Świetna akcja, jak i walka, która właśnie dobiegła końca.

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.