Kontakt:

Rose Namajunas po równej walce pokonała Jessice Andrade na UFC 251! (Opis walki).

namajunas_andrade_2

Pierwsza runda:
Brazylijka rozpoczęła od próby lowkicków, których świetnie broniła „Róża”. Bije na dystans Namajunas i atakuje teraz sierpami Andrade. Świetnie atakuje middlekickami i lowkickami rywalkę Rose. Odpowiedziała serią na tułów po lewym prostym Brazylijka. Próbuje klinczu Anrade, ale odpowiada prawym sierpowym. Bardzo podobne akcje w pierwszej rundzie, która właśnie dobiega końca.

Druga runda:
Andrade ma ciągle okopywaną łydkę i żebra. Trafia natomiast „Rożę” co jakiś czas sierpowymi na gardę oraz w tułów. Łapie wysokie kopnięcia rywalki Jessica i powala na ziemię. Próbuje obalenia Andrade, ale kontruje te próbę mocnymi sierpami Rose. Panie rozpuszczają ręce goni rywalkę Brazylijka a ta kontruje jej sierpowe ciosami i co za wymiana na koniec!

Trzecia runda:
Zaczęły panie od razu wymieniać sierpy a Brazylijka próbuje headkicka  Rose trafia mocnymi prawymi prostymi na dystans, za to Jessica skraca go seriami sierpowych. Podbródkowy Andrade. Straszy latającym kolanem Rose skrając dystans a Brazylijka łapie klincz i przerzuciła z biodra swoją rywalkę. Obija tułów rywalki młotkami, ale świetnie wyszła z tej ciężkiej sytuacji „Thung Rose” ! Trafiła obrotówkę na wątrobę i prawym sierpowym. Coraz więcej trafiają panie sierpami a Rose próbuje również headkickówl. Wchodzi teraz serią prostych Rose i obala Andrade, która świetnie przetoczyła rywalkę i wstała baaardzo szybko. Próba headkicku Andrade na koniec.

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.