Kontakt:

Fenomenalna walka na FEN 28! Harry lepszy od Formeli (opis walki)

charzewski-wins-dfn4_750x400_acf_cropped

Pierwsza runda:
Rozpoczął od prostego Charzewski i od razu próba obalenia przy siatce, którą broni Formela. Jest klincz, ale wychodzi z niego prawym sierpem Charzewski. Kolejna próba obalenia, ale obrona i kolano Formeli. Próbuje obalenia po raz kolejny, ale broni klinczem Kacper, w którym dostaje mocne podbródkowe! Kolejne próby obalenia obrony Formeli i jest sierpowy w kontrze! Zachwiał się Charzewski, ale łapie klincz i świetne sprowadził rywala, który jeszcze świetniej wychodzi. Jest świetna obrona Kacpra ma pozycje górną mocne ciosy w parterze ale wychodzi Charzewski i mocny headkick byłego zawodnika RWC! Może skończyć Charzewskiego Kacper, ale ten klei się i broni! Ostatnie sekundy pierwszej rundy kolejna próba obalenia i kolano w mostek Formeli! Świetna obrona i mocne kolana Formeli na koniec.

Druga runda:
Stara się zamknąć rywala pod siatką „Harry” ale kontruje podbródkowymi Łukasza. Mniej prób obalenia ze strony Charzewskiego, ale jest mimo to jeszcze jedna próba i udana! Obalenie Łukasza pod siatką powiodła się ta próba. Kontroluje rywala, ale ten wstaje i rzut ze strony Łukasza. Formela mimo to wstaje i sierpowy Łukasza, który znów idzie po obalenie. Trafia Charzewski pod siatką i opadł na deski Formela! Kontrola i koniec rundy, które zdecydowanie należała do Charzewskiego.

Trzecia runda:
Zdecydowane wejście w nogi Charzewskiego i od razu kontrola w pół gardzie. Wychodzi spod siatki Formela, ale wciąż jest kontrola „Harry’ego”. Wstaje Formela i idzie od razu po obalenie Charzewski i kontruje gilotynę w kontrze Kacpra! Ma pozycje z góry starszy zawodnik, ale wstaje od razu Formela. Łapie klincz „Harry”. Ostatnie trzydzieści sekund i jest czwarte obalenie Łukasza w tej rundzie. Kontroluje rywala i mocne ciosy na koniec! W mojej opinii 29-28 dla Charzewskiego.

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.