Kontakt:

Adam Pałasz bo dobrej walce nokautuje Marcina Sianosa na FEN 28! (opis walki)

sianos-pałasz

Pierwsza runda:
Zaczął spokojnie lowkickami Pałasz, a te kontrował Sianos sierpowymi. Marcin próbował zajść pod siatką po nogi, co obronił zawodnik z Wrocławia. Adam wyszedł z klinczu. Sporo kalkulacji i superman-punch Adama. Wysokie kopnięcie Pałasza. Kolejne pojedyncze ciosy i próba obalenia ze strony Marcina. Pałasz broni to wysokim kolanem. Klincz na koniec pierwszej rundy.

Druga runda:
Ostrożne kombinacje zawodników na początek. Pałasz trafia celniej, a Marcin stara się skontrować rywala sierpowym. Marcin idzie za swoim rywalem, ale to Pałasz inicjuje akcje. W tej rundzie nie było co opisywać, bardzo ostrożna stójka ze strony Pałasza.

Trzecia runda:
Wymiana sierpowych na początek ostatniego starcia. Bardzo zmęczony Pałasz idzie do rywala z hakiem na wątrobę co kontruje klinczem Sianos. Mała aktywność i powrót do walki w stójce. Teraz seria Sianosa i klincz Pałasza, z którym wychodzi niskim kolanem. Przechwycił to Sianos, ale ma za mało sił aby obalić przeciwnika. Adam ma rywala pod siatką, mocna kombinacja i headkick! Koniec walki! Świetna kombinacja Pałasza!

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.