Kontakt:

Dominik Zadora pokonał Piotra Sokoła po kapitalnym pojedynku na FEN 28! (Opis walki)

Zadora vs Sokół

Pierwsza runda:
Zadora zaczął od headkicków i ciosów sierpowych. Sokół odpowiedział na to również headkickiem i serią lowkicków. Świetna akcja kolanem ze strony Zadory. Prosty cios i headkick ponownie ze strony Zadory. Pierwsze liczenie po serii, ale może walczyć Sokół. panowie ponownie wdali się w wymianę i świetny sierpowy Dominika! Drugie liczenie, ale wciąż walczy wciąż Sokół. Prawy siep i lewy headkick. Kolejne kolana i Zadora rozbija rywala! Zawodnik z Artnox team próbuje Middle Kicka Piotr, ale łapie i podcina nogi rywala Zadora. Były mistrz zamyka rywala na siatce i rozbija rywala bardzo brutalnie. Prawy sierpowy i kolano Zadory. Seria sierpów i upadł Sokół. Dziesięć sekund do końca i kolejne serie Dominika. Koniec pierwszej rundy.

Druga runda:
Chwila kalkulacji na środku i lowkick Zadory. Straszy boksem Piotr Sokół. I jest low kick Zadory. Pracuje teraz kopnięciami na dystans Zadora. I teraz mocny sierpowy i podbródkowy Sokoła. Dobre akcje kombinacje Wrocławianina. I skraca dystans Piotr i trochę boksu Krakowianina. Koniec drugiej rundy.

Trzecia runda:
Świetny boks Sokoła i wysokie kopnięcia. Boli noga Sokoła, ale i tak idzie do przodu i idzie z boksem Piotr. Świetnie przepracowana runda Sokoła, ale tutaj i tak dużo nic nie zdziała Piotr, gdyż mimo tego, jak świetnie przeprowadził tę rundę Krakowianin jest już koniec walki.

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.