Kontakt:

Sensacja! Kacper Koziorzębski pokonuje Szymona Duszę na FEN 28! (opis walki)

kacper k

Runda pierwsza:
Kacper rozpoczął od lowkicków na co Dusza odpowiedział tym samym. Obaj chodzą w wymiany bokserskie. Jak na razie boks po stronie Duszy, kick-boxing natomiast po stronie Kacpra. Dusza odpowiada coraz częściej kopnięciami. Szymon trafia mocnymi sierpowymi, natomiast Kacper przeplata łowicki z prostymi. Odpowiada na kopnięcia w korpus Szymona Koziorzębski mocnym boksem. Jest próba obalenia Duszy, z której Kacper odpowiada klinczem. Szymon trafił w krocze rywala, ale może dalej walczyć. Wymiany lowkicków i parę ryzykownych akcji Kacpra na koniec pierwszej rundy.

Druga runda:
Kacper rozpoczyna agresywnie, ale Szymon odpowiada na jego akcje. Obrotówki na tułów Duszy ze strony Kacpra. Bardzo ostrożnie walczy Szymon, ale Kacper jest coraz bardziej aktywny. Koziorzębski poszedł po nogi i idealnie mu się to udało. Dusza postraszył próbą kimury, powrót do stójki. Kolejne ostrożne kombinacje i koniec świetnej rundy ze strony Kacpra.

Trzecia runda:
Jest kombinacja Kacpra i kończy to obaleniem! Świetnie to zrobił Kacper, ale Szymon ucieka pod siatkę gdzie wstaje do klinczu. Wychodzi z tej płaszczyzny Kacper i rozbija rywala, pojedynczymi ciosami. Kolejne kombinacje i świetny headkick Koziorzębskiego! Kolejne ciosy Kacpra i koniec walki.

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.