Kontakt:

Augusto Sakai niejednogłośnie lepszy od Blagoya Ivanova na UFC on ESPN +29! (Opis walki).

Ivanov vs Sakai

Pierwsza runda:
Sakai zaczął zmarkowaniem lewego sierpa. Straszy swojego rywala frontkickami. Ivanov straszy rywala markując sierpowe. Trafia pierwszym moncym prawym Ivanov. Augusto okopuje noge rywala. Augusto sklinczował rywala, ale ten szybko się uwalnia. Chce dosięgnąc wysokim kopnięciem Sakai. Na koniec klincz z inicjatywy Blagoya. Koniec pierwszej rundy.

Druga runda:
Wszedł w drugą rundę Ivanov prostym na głowę i sierpowym na tułów rywala. Okopuje wykroczną nogę Sakai. Mało zwarcie pod siatką i klinczuje Augusto. Wychodzi z klinczu Ivanov i lowkick Sakai. Po raz kolejny klinczuje Sakai. Panowie strzelili sobie po sierpowym na rozłączenie klinczu. Kopie w noge oraz pod lewy łokieć rywala Sakai. Wszedł szarżą na rywala Sakai, po czym sklinczował i spróbował niskiego kolana i ma obalenie Blagoy Ivanov na koniec. Pare łokcie w partaerze i koniec drugiej rundy.

Trzecia runda:
Panowie zaczęli od krótkiej wymiany prostych. Latające kolano Augusto i kopnięcia Brazylijczyka. Runda wygląda bliźnaczo podobnie do poprzedniej. Blagoy uderza, Sakai kopie. Klincz na koniec rundy. Według mnie 29-28 dla Ivanova.

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.