Kontakt:

Billy Quarantillo po bardzo równej walce wypunktował Spike’a Caryle’a! (Opis walki).

Q cos tam vs Caryle

Pierwsza runda:
Ruszył już w pierwszej sekundzie po obalenie Billy i obalił rywala ale skontrował to Caryle. Jest wpięty za plecami rywala. Oddaje dosiad Quarantillo, a zaraz po tym plecy. Skręcił się do balachy, ale rywal świetnie obronił. Billy ma teraz pozycje dominującą, a Caryle ucieka pod siatkę. Chce rozciągnąc rywala Quarantillo bedąc wpiętym za jego plecami, ale ten kontruje i teraz to on ma pozycje z góry! Wstaje Billy, ale rzuca nim o mate Spike. Panowie mają równo cztery minuty kontroli – Caryle trzy minuty, Billy minute. Karci z dołu łokciami rywala Quarantillo a ten nie zostaje dłużny. Poszedł do narożnika przed końcem rundy Caryle i dostał sierpowego! Cóż za sytuacja!

Druga runda:
Panowie podeszli do siebie od razu a Billy spróbował obrotówki, po której Caryle obalił go. Skontrował jednak ruch rywala i teraz to on ma pozycje z góry! Ależ walka. Teraz to Spike rozbija łokciami rywala. Chciał wstać Caryle ale rywal wpiął się mu za plecy, ale nie na długo bo wstają panowie do klinczu przy siatce. Mocne kolano Caryle i zdobywa obalenie Spike. Obalił rywala na koniec Billy, ale ten z dołu spróbował najpierw dwa razy trójkąta, a potem balachy. Co za walka.

Trzecia runda:
Na sam początek superman punch Spike’a po którym łapie klamrę Billy i obala rywala w klinczu. Wstał natomiast szybko Caryle i odpowiedział obaleniem. Panowie cały czas się zmieniają, co chwila przetoczenie ale teraz złapał duszenie Caryle! I kolejna nie udana próba poddania. Billy ma poyzcje dominującą, ale z dołu Spike próbuje poddać rywala, czy to duszeniem, czy to dźwignią. Wstaje Caryle i jest klincz przy siatce na korzyść Quarantillo. I po raz kolejny parter – Querantillo wpięty za plecami rywala rozbija Spike’a. Wstaje na sam koniec Billy i mocna wymiana ciosów na koniec!

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.