Kontakt:

Gilbert Burns zdominował Tyrona Woodleya w main evencie UFC on ESPN +31! (Opis walki).

Woodley vs Burns g

Pierwsza runda:
Woodley zaczął od próby prostego na tułów i okrążnego prawego. Burns stosuje lowkicki. Trafił mocno i jest nokdaun! Kolano w tułów w klinczu i prawy sierp zrobił robote! Zbiera bardzo dużo Tyron w parterze, ale klei się i nie chce dać się skończyć. Rozcięty Tyron Woodley. Chce wstać z dosiadu starszy zawodnik ale Burns straszy próbą gilotyny. Trzyma w dosiadzie swojego rywala Burns i rozcina łokciami. Ale wyszedł perfekcyjnie Tyron! Kopnięcie Burnsa. 0 do 15 celnych ciosów dla Gilberta. Nie chce dostać po raz kolejny Woodley i odsuwa się od rywala. Trafił lewym sierpowym na koniec Burns. Koniec pierwszej rundy. Pytanie czy lekarz dopuści byłego mistrza do kolejnej bo rozcięcie jest ogromne.

Druga runda:
A jednak. Ruszył od początku Burns na rywala. Headkick wykroczną nogą. Woodley odchodzi od rywala a ten atakuje kopnięciami i ciosami prostymi. Wszedł w nogi idealnie w tępo Brazylijczyk. Stara się wstać pod siatką były mistrz. Klincz na koniec i próba haczenia ze strony Tyrona. Runda Gilberta.

Trzecia runda:
Rozpoczął lowkickiem Burns. Sierpowe i proste Burnsa trafiają w Tyrona. Teraz okrężny prosty byłego mistrza w kontrze na lowkick. Wszedł serią sierpowych na gardę rywala Woodley. Praktycznie nic nie robi zapędzony pod siatkę Woodley. Spróbował latającego kolana Burns ale nie ustał tego. Sierpowy Brazylijczyka. Kolejne lowkicki Woodleya. Świetnie punktuje rywala Gilbert. Koniec rundy.

Czwarta runda:
I po raz kolejny – były mistrz pod siatką. Próba obalenia ze strony Brazylijczyka, którą kontruje Woodley i trzyma rywala pod siatką. Krótkie kolana, ale obrócił pozycje Brazylijczyk i teraz to on ma rywala pd siatką. I po raz kolejny obrócenie. Sędzia rozłącza klincz. Świetny lowkick i boli już noga Woodleya. Trafił rywala Burns ale ten idzie po nogę. Broni Brazylijczyk i walka trafia pod siatkę. Świetna kontra Gilberta i mamy parter. Trzyma ciasno rywala pod siatką Burns. Jest półgarda i łapie gilotyne Burns! Koniec rundy natomiast już blisko…3,2,1 no i właśnie! Gdyby pare sekund więcej to mogłoby się tak skończyć.

Piąta runda:
Rozpoczyna Woodley od lewego sierpowego w odpowiedzi do middle-kicka. Próba zejścia po nogi, ale łapie klincz Woodley. Obracają się przy siatce już dobre dwie minuty ale sędzia rozłącza. Ostatnie dwie minuty. 71 do 36 jeżei chodzi o ciosy dla Brazylijczyka. Po raz kolejny Tyron łapie klincz. Rozłącza klincz Burns. I ryzykuje ostatnie cztery okrężne sierpowe Woodleya i koniec walki. W mojej opinii 50-44 Burns.

Ale tego dowiecie się w wynikach które również są na stronie. Dziękuję za wspólnie spędzoną galę.

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.