Kontakt:

Analizy UFC 249 – Vincente Luque vs Niko Price. (3/12).

Luque vs Price 2 poster

Vincente Luque (17-7-1) vs Niko Price (14-3).

Vincente Luque to zawodnik w stójce skupiający się głownie na kombinacjach bokserskich. Mocne uderzenia to jego najmocniejsza strona w stójce. Kopnięcia również ma niczego sobie a szczególnie te kierowane na nogi rywala. Jeżeli chodzi o parter to Brazylijczyk zdecydowanie będzie przeważał. Jego świetne BJJ oraz solidne zapasy w połaczeniu z bardzo średnim TDD Niko powinny zdziałać to, że Brazylijczyk wygra te starcie przed czasem.
Niko Price to zawodnik do którego ciężko się przygotować. Jest w stanie zrobić w walce wszystko, a nawet… ubić zawodnika z dołu. W stójce jest całkiem ruchliwy a w jego arsenale nie brakuje żadnego z tych najmniej przewidywalnych ciosów. Jeżeli chodzi o parter to jest bardzo przeciętny, to samo z zapasami.
Podsumowanie:
To pewnie będzie najkrótsze podsmowanie jeżeli chodzi o typowanie walk tej gali, ale wydaje mi się po prostu że najprościej mówiąc – jeżeli Luque nie trafi na jakąś losową bombe przeciwnika to powinien ograć go do jednej bramki. I w stójce, i w parterze. Nawet jeżeli nie ubije rywala w parterze to ma duże szanse wygrać. Kandydant na fight of the night. Mimo wszystko stawiam na Brazylijczyka. Powinien ubić swojego rywala w końcowej fazie walki.

Typ: VIncente Luque przez KO/TKO w 3 rundzie.

Wygrana Vincenta Luque – 75%.
Zakończenie walki przez KO/TKO – 55%.
Zakończenie walki w trzeciej rundzie – 60%.

Kursy buchmacherkie:
Vincente Luque – 1.35
Niko Price – 3.20

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.