Kontakt:

Daniel Cormier nie potrzebuje walki z Jonesem!

gettyimages-993559432

Daniel Cormier wypowiedział się na temat potencjalnej, trzeciej walki z Jonem Jonesem. DC przyznał, że jest zadowolony ze swojej kariery i starcie z Bonesem nie jest mu potrzebne. Czy w tej sytuacji wzrosną szansę na walkę mistrzowską dla Jana Błachowicza?

Jeśli chodzi o Jonesa, to wiem, co osiągnąłem w swojej karierze i nie potrzebuję tej walki. Nic mi nie będzie, jeśli nie wezmę tej walki, ale będzie tak, że ponownie porozmawiamy o tym starciu. Ja, mój team, moi menadżerowie i pozostali. Porozmawiamy i zobaczymy co zrobić. Ostatecznie jednak to będzie tylko i wyłącznie moja decyzja.

Różne jest postrzeganie Jonesa. Moim zdaniem on tak często walczy, bo próbuje odbudować swój wizerunek w oczach fanów, ale chce też odzyskać swoje miejsce w tym sporcie.

Ja natomiast – w przeciwieństwie do niego – swoją pozycję ugruntowałem. U mnie nie ma żadnych znaków zapytania, żadnych problemów związanych z moją przeszłością. Tak więc patrząc realnie – to tylko i wyłącznie ja zadecyduję, co zrobić z tą walką- stwierdził mistrz kategorii ciężkiej.

 

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.