Kontakt:

Dana White potwierdza hitowe starcie o pas!

Screen-Shot-2019-04-17-at-10.17.22-min

Szef organizacji UFC oficjalnie zapowiedział, że kolejnym rywalem mistrza kategorii pośredniej Kamaru Usmana będzie Colby Covington. Stawką pojedynku będzie tytuł championa wagi półśredniej.

Zwycięstwo Covingtona podczas ostatniej gali w Newark odbiło się szerokim echem w świecie sportów walki, co nie umknęło uwadze Dany White’a.

– Umieściłem Covingtona na przeciwko Robbiego Lawlera i to w ESPN nieprzypadkowo. Chciałem, żeby wszyscy go zobaczyli. Możesz cokolwiek mówić o Covingtonie, możesz go nie lubić, możesz go nienawidzić, ale zrobił z Lawlerem co chciał. Jest bestią.

Robbie Lawler brał udział we wszystkich wielkich walkach, jest byłym mistrzem świata, uderza z taką siłą, jaką uderza cię samochód, a został całkowicie zdominowany przez Covingtona. Jego cardio było niesamowite, to w jaki sposób pokonał Robbiego bardzo mi zaimponowało.

Tak, jest on kolejny do walki z Kamaru Usmanem- poinformował Dana White 

Dla Usmana będzie to pierwsza obrona mistrzowskiego tytułu, który Nigeryjczyk zdobył po zwycięstwie nad Tyronem Woodleyem. Do tego starcia prawdopodobnie dojdzie podczas listopadowej gali UFC 244.

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.