Kontakt:

Sensacja w Rzeszowie! Łukasz Różański nokautuje Izu Ugonoha

Izu Ugonoh vs Łukasz Różański

W walce wieczoru gali Knockout Boxing Night 7 w Rzeszowie Łukasz Różański znokautował faworyzowanego Izu Ugonoha. Dzięki temu Rzeszowianin zdobył pas Mistrza Polski w wadze ciężkiej i pozostaje niepokonany na zawodowym ringu. 

Walczący przed własną publicznością Różański rozpoczął bardzo agresywnie. Pięściarz od pierwszego gongu wywierał presję na Ugonohu, nieustannie skracając dystans i bijąc obszernymi ciosami sierpowymi. Z kolei Izu Ugonoh mimo większego doświadczenia nie potrafił sobie poradzić z atakami Różańskiego. W boksie 32-zawodnika wyraźnie brakowało stałych elementów jego boksu, takich jak ciosy w tułów i ciosy proste lewą ręką.

Choć Ugonoh dysponuje znacznie lepszymi warunkami fizycznymi niż Różański, to jednak nie potrafił zupełnie z tego skorzystać. Ponadto Różański był nadzwyczaj szybki, a o sile jego ciosu Izu przekonał się w czwartej rundzie. PO serii ciosów Łukasza Różańskiego Izu Ugonoh padł na deski, a kolejny cios zadany nieregulaminowo okazał się być ,,gwoździem do trumny”. Sędzia Robert Gortat nie zareagował, a następnie wyliczył Ugonoha i zakończył pojedynek.

Łukasz Rózański pozostaje niepokonany na zawodowych ringach. Dla Ugonoha to druga porażka w karierze, natomiast Izu doznał drugiej porażki w karierze.  Wcześniej – w 2017 roku lepszy okazał się od niego Dominic Breazeale.

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.