Kontakt:

ALBERT ODZIMKOWSKI PRZED GALĄ CAVEMMA 3: „NIE ZASTANAWIAŁEM SIĘ ANI CHWILI, KARTA WALK POZYTYWNIE ZASKOCZY KIBICÓW”


źródło: cave mma


Związany z KSW Albert Odzimkowski (12-7) wystąpi w walce wieczoru gali CAVEMMA 3: Rave in The Cave, która odbędzie się tuż po wakacjach. Organizatorzy powoli odsłaniają kolejne karty. Wiadomo już, że na tej samej imprezie w klatce zaprezentują się czołowy zawodnik kategorii półciężkiej Adam Kowalski (14-7-1) oraz zawodniczka UFC Sarah „A Treta” Frota (10-4).

35-letni Odzimkowski jest jednym z najbardziej popularnych zawodników MMA w Polsce, o czym świadczą tysiące sprzedanych biletów. Oprócz kariery sportowej Albert z powodzeniem realizuje się medialnie, współpracując m.in. z Kanałem Sportowym czy Viaplay. Posługujący się pseudonimami „Złoty” oraz „Dzik” fighter na gali CAVEMMA 3 powróci do klatki po porażce z Henrym Fadipe na KSW 76 w Grodzisku Mazowieckim.

– Bardzo się cieszę z podpisania kontraktu na występ na gali CAVEMMA 3. Nie zastanawiałem się ani chwili, bo mam zaufanie do ludzi, którzy stoją za tą organizacją. Miałem przyjemność komentować poprzednią edycję i przy okazji poznałem zespół. Wiem też, jak będzie wyglądała karta walk trzeciej gali. Kolejne zestawienia zaskoczą pozytywnie wielu kibiców. Już teraz zapraszam kibiców na galę CAVEMMA 3. Data i miejsce zostaną ogłoszone już wkrótce! – mówi Albert Odzimkowski.

Po dwóch eventach zorganizowanych na Śląsku CAVEMMA chce wypłynąć na szersze wody. Na poprzedniej gali wystąpili m.in. Artur „Kornik” Sowiński, Michał „Wampir” Pasternak i Kamil „Bomba” Łebkowski oraz szereg utalentowanych prospektów. Teraz karta walk ma być jeszcze mocniejsza.

– Chcieliśmy pójść za ciosem i pokazać, że nie jesteśmy kolejną lokalną organizacją. Mamy ambicję, by stać się jedną z czołowych polskich sił w MMA. Uważamy, że karta walk to serce i dusza każdego wydarzenia, dlatego zamierzamy przygotować najlepszą dotychczas imprezę. To będzie prawdziwy „Rave in the Cave” – zapowiada Marcin Dyga, właściciel CAVEMMA.

Transmisja ze styczniowej gali CAVEMMA 2 w Jastrzębiu-Zdroju, na której odbyły się m.in. walki Sowiński-Łebkowski oraz Kowalski-Pasternak, jest dostępna za darmo na kanale YouTube »»

Informacja prasowa

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.