Kontakt:

Fight&Music już 17 czerwca w Bydgoszczy! Poznaj szczegóły gali

aa

Dziewięć pojedynków w formułach: MMA, boks i K1 będą mogli podziwiać kibice podczas gali Fight&Muisc, która odbędzie się 17 czerwca w Bydgoszczy. Event zostanie zorganizowany z okazji 13-lecia klubu Golden Dragon.

– Fight&Music to jedyne w swoim rodzaju połączenie sztuk walki i muzyki. W klatce zaprezentują się fighterzy Golden Dragon oraz przedstawiciele cenionych klubów z całego kraju. Po zakończeniu rywalizacji sportowej zapraszamy na koncert gwiazd muzyki klubowej – wskazuje Michał Grabarek, główny organizator gali.

To pierwsza edycja gali Fight&Music, jednak organizatorzy zapewniają, że plany na przyszłość są bardzo ambitne.

Pozostał niespełna tydzień, to bardzo pracowity czas. Dbamy o każdy szczegół, aby zapewnić emocje na najwyższym poziomie i zadbać o każdy detal tego wydarzenia – dodaje Karolina Rappke, współorganizator.

– W województwie kujawsko-pomorskim brakuje takiego eventu, który byłby sportową wizytówką Kujaw. Co prawda rok temu KSW zawitało do Torunia, ciekawy projekt stanowiły gale Sharks Attack, ale myślę, że wciąż jest to sportowo niezagospodarowany teren i kto wie, być może format Fight&Music okażę się strzałem w dziesiątkę – wskazuje Adrian Bolechowicz, dziennikarz sportowy.

Karta walk gali Fight&Music (17.06.2023 r., Bydgoszcz)

Wojciech Konopiński vs TBA, K1 -71 kg, 3×3

Paulina Gęściak vs TBA, MMA -54 kg, 3×3

Kamil Zgliński vs TBA, boks -81 kg, 3×3

Tomasz Dybowski vs TBA, MMA -66 kg, 3×3

Paulina Kontna vs TBA, MMA – 57 kg, 3×3

Kacper Arent vs TBA, MMA -72 kg, 3×3

Klaudiusz Gawron vs Zbigniew Melon, boks -88 kg, 3×2

Arkadiusz Skweres vs Patryk Kapałaczyński, K1, -85 kg, 3×2

Patryk Antoniak vs Michał Głów, boks, -75 kg, 3×2

 

Gdzie kupić bilety na galę Fight&Music?

Bilety na to wydarzenie można nabywać w recepcji Centrum Sportu Grabarek lub bezpośrednio, kontaktując się z organizatorami i zawodnikami.

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.