Kontakt:

Jalin Turner zawalczy z Danem Hookerem na UFC 285

Turner, Hooker
Jalin Turner powróci do UFC na marcowej gali. Jego rywalem będzie Dan Hooker. Walka odbędzie się 4 Marca na gali UFC 285.
Jalin Turner walczył m.in dla WSOF,Bellator,KOTC,Dw’s Contenders Series czy UFC. W 2018 dzięki walce na Dw’s Contenders Series w której pokonał Maxa Mustakiego podpisał kontrakt z UFC. Jego debiut w UFC miał miejsce 6 października 2018 roku na gali UFC 229,gdzie przegrał z Vincente Luque. Walczył tam też m.in z Joshuą Culibao,Jamie Mullarkeyem czy Bradem Riddelem. Ostatnią walkę w UFC stoczył 2 lipca 2022 na gali UFC 276,gdzie wygrał z Bradem Riddelem.

Dan Hooker to były mistrz SFC South Pacific oraz AFC w wadze lekkiej.Walczył m.in.dla SFC,AFC oraz UFC.W UFC zadebiutował w czerwcu 2014 roku na gali UFC Fight Night, gdzie w 1 rundzie przez TKO pokonał Iana Entwistlea. W Ultimatum Fight Championship walczył m.in. z Maximo Blanco,Ross Personem czy Dustin Poirerem. Jego ostatnia walka w UFC miała miejsce 12 listopada 2022 roku na gali UFC 281,gdzie w 2 rundzie przez tko pokonał Claudio Puellesa.
Źródło: Twitter
Autor: Dodo
Fot. mmajunkie.com
Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.