Kontakt:

Alexander Volkanovski o walce Jones vs Gane: ,,To będzie niesamowita walka. Nie mogę się doczekać.”

20230124_133454_0001.png

Alexander Volkanovski (25-1-0), to mistrz UFC w wadze piórkowej, którego można śmiało nazwać dominatorem w swojej kategorii wagowej. W UFC „The Great” stoczył 12 pojedynków i nie przegrał ŻADNEJ walki.

Aktualnie Volkanovski przygotowywuje się do starcia o pas wagi lekkiej z Islamem Makhachevem (23-1-0), które będzie miało miejsce na gali UFC 284 w Australii i „The Great” spróbuje stać się drugim podwójnym mistrzem w historii UFC.

Alexander Volkanovski w wywiadzie dla jednej z amerykańskich redakcji wypowiedział się również o starciu, które będzie miało miejsce na marcowej gali UFC 285 pomiędzy powracającym po 3 letniej przerwie Jonem „Bones” Jonesem (26-1-0), a Cyrylem Gane (11-1-0).

Aktualnym mistrz UFC w kategorii piórkowej tak opisał to starcie:

,,To będzie naprawdę niesamowita walka. Oni obaj są bardzo technicznymi zawodnikami. Nawet jeśli Jon Jones przechodzi z wagi półciężkiej, to jego zapasy są na kosmicznym poziomie, do tego ma bardzo dobrą stójkę.
Jednak Zasięg Gane, jego ruchliwość i zasób technik w stójce to też najwyższy światowy level. Nie mogę się tej walki doczekać!”

Powrót „Bones’a” to z pewnością jeden z najbardziej wyczekiwanych powrotów w historii MMA.

Źródło: Twitter/MMAGoldMedia

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.