Kontakt:

„Chciałbym stoczyć dwie duże walki” – Mateusz Gamrot o planach na 2023 rok

gamer

Mateusz Gamrot chce w 2023 roku stoczyć dwie duże walki. Liczy na to, że jeśli je wygra to przybliżą go one do celu jakim jest pas wagi lekkiej.Wielu fanów czeka na wieści kiedy stoczy on swój kolejny pojedynek w UFC.

„Gamer” chciałby wrócić do klatki w drugim kwartale tego roku ale  jeśli pojawi się propozycja zawalczyć w marcu na UFC w Londynie to z niej skorzysta.
W rozmowie z Patrykiem Prokulskim powiedział:
„Nie było jeszcze żadnej propozycji pojedynku. Chciałbym stoczyć dwie duże walki. Teraz się nieco droga do pasa wydłużyła, ale myślę, że dwie mocne wygrane w tym roku z zawodnikami z TOP 10 czy TOP 15 na pewno umocnią moją pozycję. Najlepiej pierwsza walka przed wakacjami, druga po wakacjach.” – powiedział Mateusz Gamrot.
Mateusz Gamrot ten rok zaczął od fenomenalnej wygranej na punkty nad Armanem Tsarukyanem. Ostatnią walkę stoczył on 22 października 2022 roku na gali UFC 238. Zmierzył się wtedy z Beneilem Dariushem. Walka trwała pełen dystans i zakończyła się wygraną Dariusha na punkty. Obecnie Gamrot zajmuje 8 miejce w rankingu zawodników wagi lekkiej w Ultimate Fighting Championship. W UFC walczy od 2020 roku, gdzie stoczył 6 pojedynków.  Wcześniej był on podwójnym czempionem KSW w wadze lekkiej i piórkowej.
źródło: TVP SPORT
Autor: Dodo
Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.