Kontakt:

Legendarny Alistair Overeem pomaga w przygotowaniach Arkowi Wrzoskowi do jego debiutu w MMA – „My się nie bawimy”

arek wrzosek

Już 20 sierpnia odbędzie się KSW 73 w Warszawie. W walce wieczoru jeden z najlepszych polskich kickbokserów Arkardiusz Wrzosek zmierzy się z Tomaszem Sararą.

Arek Wrzosek wstawił zdjęcie w mediach społecznościowych, że do tej walki w Holandii pomaga mu legendarny Alistair Overeem.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Arkadiusz Wrzosek (@arekwrzosek)

„10 rund sparingów z rana. My się nie bawimy.” – napisał Arkadiusz Wrzosek.

Arkadiusz Wrzosek jest bez wątpienia najlepszym polskim kickbokserem. Od 2015 roku walczy jako zawodowiec. W 2018 roku zadebiutował w prestiżowej organizacji GLORY, gdzie na gali z numerem 62 poniósł porażkę z rąk Benjamina Adegbuya. Na GLORY 71 zastopował Demoreo Dennisa. W ostatnim boju na Glory 80 spotkał po raz pierwszy z Badrem Harim. W ich pierwszej walce przez większą część czasu wygrywał Marokańczyk. Jednak w drugiej rundzie Arek znokautował rywala potężnym wysokim kopnięciem. Po kilku miesiącach doszło do ich rewanżu podczas GLORY 80. W tej walce nasz rodak znów miał Badra na deskach i prowadził na kartach punktowych. Jednak z powodu zamieszek kibiców z niezrozumiałych dla większości kibiców walka została przerwana. Wynik starcia ogłoszono jako remis co jest niezgodne z zasadami panującymi w organizacji. Do tego Arek został zwolniony z GLORY bez podania uzasadnienia tej decyzji. W ostatnim czasie Arek wspominał o debiucie w MMA co jest teraz bardziej możliwe niż dotychczas.

Alistair Overeem jest jedną z największych legend w historii sportów walki. Po bogatej karierze w K-1 w latach dołączył do UFC, gdzie stoczył wiele świetnych pojedynków. Pokonywał między innymi Juniora Dos Santosa, Marka Hunta czy Walta Harrisa. Po porażce z Alexandrem Volkovem odszedł z UFC i powrócił do K-1 związując się z Glory. W ubiegłym roku mial zawalczyć z mistrzem wagi ciężkiej z Rico Verhoevenem, ale do tego boju nie doszło. W sierpniu na GLORY Collision 4 zmierzy się ze wspomnianym Badrem Harrim.

źródło: Twitter

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.