Kontakt:

Koniec sagi transferowej Roberto Soldića już niedługo! Gdzie pójdzie Chorwat?

Projekt bez tytułu (18)

Wielu sympatyków sportów walki w Polsce debatuje gdzie ujrzymy Roberto Soldića w niedalekiej przyszłości. Zawodnikowi KSW cała saga chyba się spodobała i ciągle podgrzewa emocje w mediach. A to usunie zdjęcia z Instagrama, a to opublikuje zdjęcie w koszulce ONE. Jednak znamy prawdopodobnie oficjalną datę końca tejże sagi transferowej!

Według informacji zamieszczonych na chorwackim portalu branżowym fightsite.hr, Roberto Soldić ma zorganizować konferencję prasową w Zagrzebiu. Konferencja ma się odbyć drugiego sierpnia i mamy na niej poznać dalsze plany Chorwata na przyszłość. Jak wiadomo Soldicowi pozostała jeszcze jedna walka w polskiej organizacji i wiele organizacji o niego zabiega, bo jest łakomym kąskiem – medialnym jak i sportowym.

Roberto w polskiej organizacji stoczył dziewięć pojedynków. Osiem zwyciężył, ale jeden szczególnie zapadł w pamięć. W swojej ostatniej walce brutalnie znokautował legendę polskiego MMA – Mameda Khalidova. W załączonym poniżej filmiku możecie zobaczyć wszystkie nokauty Roberto Soldica w KSW!

 

 

 

Źródło: Fightsite.hr

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.