Kontakt:

Karolina Owczarz zmierzy się z Natalią Baczyńską na KSW 73

karolina owczarz

Na gali KSW 72 ogłoszono, że na kolejnym wydarzeniu z numerem 73 powróci Karolina Owczarz. Jej rywalką będzie Natalia Baczyńska.

Karolina Owczarz z początku rywalizowała w boksie olimpijskim, gdzie odniosła kilka sukcesów takich jak mistrzostwa Polski. Brała udział w meksykański reality show bokserskim. Ma ona na swoim koncie cztery wygrane na ringach zawodowych. Jednak Karolina nie zdecydowała się kontynuować kariery bokserskiej.

Do sportu wróciła w 2018 roku przechodząc do MMA. Podpisała ona kontrakt z KSW. Jej debiut odbył się na gali z numerem 42, gdzie pokonała Paulinę Raszewską. Po kolejnych dwóch zwycięstwach na KSW 56 doznała pierwszej porażki przegrywając z Justyną Habą. W ostatnim boju na KSW 64 została wypunktowana przez Sylwię Juśkwiewicz.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Karolina Owczarz (@kowczarz)

„Wracam do klatki❗️Już na następnej gali, czyli 20 sierpnia w Warszawie będę na @ksw_mma w nieco innym stroju 😎 do zobaczenia ✌🏻” – powiedziała Karolina Owczarz.

Natalia Baczyńska rywalizuje w zawodowym MMA od 2016 roku. Przez ten czas stoczyła wiele dobrych pojedynków. Po serii 6 wygranych podpisała kontrakt z federacją KSW. W debiucie dla nowej organizacji przegrała na punkty z Sarą Luzar Smajic.

Gala KSW 73 odbędzie się 20 sierpnia w Warszawie.

źródło: KSW

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.