Kontakt:

KSW 67: Nieoficjalnie: Kolejna gala już pod koniec lutego! Walką wieczoru bój o pas wagi ciężkiej!

Philip De Fries

Praaawie oficjalnie, kolejna gala – KSW 67 odbędzie się już pod koniec lutego, a więc federacja ostro ciśnie z tempem organizowania swoich gal i spełnia swoje postanowienie, aby w każdym miesiącu odbyło się choć jedno ich wydarzenie.

Dokładna data gali to 26 lutego. Event ten ma odbyć się w Warszawie a dopełni go walka w kategorii ciężkiej o pas, pomiędzy Philipem De Friesem a Darko Stosiciem. Informacja ta wypłynęła po zdjęciu, które na swojego instagrama dodał znany Polski raper – Major SPZ. „Major” musiał nie zauważyć, że za jego plecami widnieje plakat owej walki wraz z datą i miejscem.

Philip De Fries to aktualny mistrz kategorii ciężkiej. W KSW zadebiutował w kwietniu 2018 roku, kiedy to pokonał sensacyjnie Michała Andryszaka. Kolejne jego zwycięstwa to również dla wielu zaskakujące z Karolem Bedorfem oraz Tomaszem Narkunem, a następnie z Luisem Henrique, Michałem Kitą oraz ponownie z Tomaszem Narkunem.

Darko Stosić w KSW zadebiutował w ubiegłym roku i już zwyciężył aż trzy walki. Darko ciężko nokautował Michała Włodarka oraz Michała Kitę oraz po bardzo dobrej walce pokonał na punkty Michała Andryszaka.

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.