Kontakt:

FEN 36: Efektownie walczący Wojciech Kawa podejmie Denisa Zarównego z Bonzai MMA

fen-36-kawa-zarowny

Wojciech Kawa (2-1, 1 KO) podejmie Denisa Zarównego (1-0) podczas gali FEN 36. Wydarzenie odbędzie się 16 października w szczecińskiej Netto Arenie.

Wojciech Kawa to podopieczny Piotra Bagińskiego i Radosława Króla, reprezentujący Berserkers Team Szczecin i BKS Olimp Szczecin. 25-latek znakomicie odnajduje się w walce w stójce, ale jego mocną stroną są również zapasy. Kawa udanie zadebiutował w FEN podczas 32. edycji, kiedy to pokonał na pełnym dystansie Mikołaja Lewandowskiego, na gali Seaside BattleS Dziwnów wygrał natomiast po 15-minutowym boju z Svyatlosavem Zhimanovem. Podczas kariery amatorskiej stoczył 39 pojedynków, z czego 31 wygrał i 8 przegrał. W pokonanym polu zostawił między innymi Grzegorza Grzybowskiego i Jakuba Owczarka.

Denis Zarówny ma za sobą zawodowy debiut – w lutym tego roku wygrał na pełnym dystansie z Kamilem Kubasiakiem podczas gali Octagon No Mercy 10 – Golden Edition. Zawodnik reprezentuje barwy klubu Bonzai MMA i, podobnie jak Kawa, jest uznawany za sporego prospekta. Zarówny trenuje na jednej macie z dodanym już wcześniej do rozpiski walk gali FEN 36 Maciejem Kalicińskim. 22-latek ma duże doświadczenie amatorskie, gdzie wygrał 22 walki i tylko 2 przegrał. Do organizacji FEN chce wejść z przytupem i od razu mocno zaznaczyć swoją pozycję zdobywając zwycięstwo na terenie rywala.

Informacja prasowa

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.