Kontakt:

FEN 36: Samuel Vogt z Berserkers Team podejmie Macieja Pacułę z Bonzai MMA

E_Vj8oCWUAMyqGZ

Samuel Vogt (2-2, 1 KO, 1 SUB) podejmie Macieja Pacułę (2-0, 2 KO) podczas gali FEN 36. Wydarzenie odbędzie się 16 października w szczecińskiej Netto Arenie.

Samuel Vogt ma 26 lat i urodził się w Świnoujściu. Zawodowy debiut wojownika z północy przypadł na końcówkę 2018 roku, gdy zmierzył się z Borysem Borkowskim. W maju 2019 roku rozprawił się przez techniczny nokaut z Austriakiem, Sebastianem Szwedą. Poza znakomitą kontrolą walki w stójce Vogt pokazał, że jego kopnięcia na korpus potrafią kompletnie stłamsić przeciwnika. Podczas gali FEN 27 w Szczecinie przegrał z doświadczonym Jackiem Jędraszczykiem. Po tej walce poddał w premierowej odsłonie Bartosza Słomiaka w styczniu 2021 roku.

Maciej Pacuła ma dwie zawodowe walki na koncie i obie zwycięskie. W debiucie pokonał przez techniczny nokaut w 1. rundzie Pawła Szpotowskiego. W ten sam sposób rozprawił się z Tomaszem Dybowskim w swoim drugim i ostatnim starciu. Wojownik Bonzai MMA Wrocław w październiku dopiero zadebiutuje pod szyldem FEN i zasili mocno obsadzoną kategorię półśrednią.

Informacja prasowa

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.