Kontakt:

Seaside BattleS Dziwnów: Johan Romming rywalem Piwowarskiego w co-main evencie!

Piwo – Romming

Doświadczony Francuz, Johan Romming (10-7-1) będzie rywalem Michała Piwowarskiego (5-2) w co-main evencie gali Seaside Battles Dziwnów, która odbędzie się już 10 lipca.

Johan „Air” Romming to jeden z bardziej doświadczonych francuskich zawodników. 35-latek debiut zawodowy stoczył w 2008 roku, czyli aż 13 lat temu. Przez ten czas zdołał stoczyć 18 walk, z czego 10 wygranych. Do największych osiągnieć zawodnika Man-U Need należy mistrzostwo świata IBJJF w 2014 roku, mistrzostwo świata FILA w 2012 roku oraz występy MMA dla takich federacji jak Cage Warriors czy M-1. Polscy kibice mogą kojarzyć Romminga z dobrej walki przeciwko czołowemu zawodnikowi kategorii średniej – Rafałowi Haratykowi.

Piwowarski w MMA posiada znacznie mniejsze doświadczenie, ale nie można odbierać mu umiejętności. Szczecinianin jest regularnie powoływany do kadry polski grapplingu, gdzie odnosi sukcesy na arenie międzynarodowej. Teraz przed Michałem największe wyzwanie w karierze i – jak zapowiada – zamierza odnieść kolejne zwycięstwo.

Więcej o federacji:
Seaside BattleS Dziwnów to najnowszy projekt fanatyków MMA z Pomorza Zachodniego. Po wielu latach pustki, sporty walki mają powrócić do nadmorskich miejscowości w najlepszym wydaniu. Nie może więc tam zabraknąć zawodników z czołowych polskich klubów, na czele z podopiecznymi Berserkers Team Szczecin.

Aktualna karta walk:
93,0 kg: Wojciech Janusz vs TBA
93,0 kg: Michał Piwowarski vs Johan Romming
70,3 kg: Michał Pogorzelski vs TBA
83,9 kg: Piotr Walawski vs TBA
77,1 kg: Damian Ostęp vs Herkus Lukosiunas
70,3 kg: Wojciech Kawa vs TBA
77,1 kg: Maciej Pacuła vs TBA
93,0 kg: Wojciech Balejko vs TBA

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.