Kontakt:

Seaside BattleS Dziwnów: Wojciech Balejko powalczy o powrót na zwycięską ścieżkę!

Karta Walk_ Tba VS Balejko

Wojtek Balejko powalczy o pierwsze zwycięstwo od 5-ciu lat!

Zawodnik kategorii półciężkiej, Wojciech Balejko (4-10) jest kolejnym zawodnikiem, który wystąpi na gali Seaside BattleS Dziwnów 10 lipca. Zawodnik z Nowogardu postara się, aby po raz pierwszy od 5-ciu lat to jego ręka powędrowała w górę.

Balejko, choć nie ma imponującego rekordu, jest przede wszystkim zawodnikiem, który nie odmawia trudnych walk. Na pierwszy rzut oka 10 porażek wygląda bardzo nieimponująco, jeśli jednak spojrzymy na nazwiska z którymi przegrywał, wygląda to już znacznie inaczej.

30-latek w swojej karierze mierzył się z takimi zawodnikami jak Szymon Kołecki, Marcin Wójcik, Tymoteusz Łopaczyk czy bohater walki wieczoru dziwnowskiej gali – Wojciech Janusz. Ostatnimi czasy Wojciech Balejko zanotował 5 porażek z rzędu, ale cięzkie treningi i ponad 3-letnia przerwa ma pomóc w drodze na odpowiednie tory. Czy to się uda? Przekonamy się już 10 lipca w Dziwnowie.

Więcej o federacji:
Seaside BattleS Dziwnów to najnowszy projekt fanatyków MMA z Pomorza Zachodniego. Po wielu latach pustki, sporty walki mają powrócić do nadmorskich miejscowości w najlepszym wydaniu. Nie może więc tam zabraknąć zawodników z czołowych polskich klubów, na czele z podopiecznymi Berserkers Team Szczecin.

Aktualna karta walk:
93,0 kg: Wojciech Janusz vs TBA
93,0 kg: Michał Piwowarski vs TBA
70,3 kg: Michał Pogorzelski vs TBA
83,9 kg: Piotr Walawski vs TBA
77,1 kg: Damian Ostęp vs Herkus Lukosiunas
70,3 kg: Wojciech Kawa vs TBA
77,1 kg: Maciej Pacuła vs TBA
93,0 kg: Wojciech Balejko vs TBA

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.