Kontakt:

Seaside BattleS Dziwnów: Michał Piwowarski w co-main evencie gali!

Piwowarski – SBS

Czołowy polski zawodnik MMA i utytułowany grappler Michał Piwowarski (5-2) wystąpi na gali Seaside BattleS Dziwnów. Szczecinianin nie zamierza osiadać na laurach po zwycięstwie dla FEN i już 10 lipca zawalczy w co-main evencie lokalnej gali.

Piwowarski, który na co dzień jest zawodowym żołnierzem karierę rozpoczynał w kategorii ciężkiej, gdzie od pierwszej walki pokazywał, że może namieszać w walce z najlepszymi. Jego bój z Łukaszem Brzeskim na gali Babilon MMA kibice pamiętają do dziś. Skazany z góry na porażkę „Piwo” zostawił wiele serca w klatce i miał swoje momenty. To jednak nie wystarczyło na , być może, przyszłego zawodnika UFC.

Obecnie zawodnik Berserkers Team Szczecin i BKS Olimp Szczecin zbudował serię 2 wygranych z rzędu.
Walka w Dziwnowie będzie dla Piwowarskiego szansą na pokazanie się przed lokalną publicznością i rzeszą swoich kibiców. Podczas SBS 33-latek po raz drugi w karierze zawalczy w kategorii półciężkiej.

Więcej o federacji:
Seaside BattleS Dziwnów to najnowszy projekt fanatyków MMA z Pomorza Zachodniego. Po wielu latach pustki, sporty walki mają powrócić do nadmorskich miejscowości w najlepszym wydaniu. Nie może więc tam zabraknąć zawodników z czołowych polskich klubów, na czele z podopiecznymi Berserkers Team Szczecin.

Aktualna karta walk:
93,0 kg: Wojciech Janusz vs TBA
93,0 kg: Michał Piwowarski vs TBA
70,3 kg: Michał Pogorzelski vs TBA
77,1 kg: Damian Ostęp vs Herkus Lukosiunas
70,3 kg: Wojciech Kawa vs TBA
77,1 kg: Maciej Pacuła vs TBA

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.