Kontakt:

FEN 35: Znamy pierwsze informacje! Świetne starcie w wadze półciężkiej i trzech słynących z dawania niesamowitych walk zawodników ogłoszone!

1154hjjjo8zkc48fxj43xbjg63x2ttt6

Podczas aktualnie trwającego eventu FEN 34 federacja Pawła Jóźwiaka ogłosiła kolejne swoje wydarzenie – tym razem będzie to (zapowiadająca się na) noc nokautów w Ostródzie!

Pierwszym ogłoszonym wydarzeniem będzie niesamowity pojedynek w wadze półciężkiej pomiędzy Marcinem Filipczakiem Adamem Kowalskim. Starcie to najpewniej wyłoni jednego z kolejnych pretendentów do pasa wagi półciężkiej.

Drugim ogłoszonym nazwiskiem został powracający do klatki po nokaucie z rąk Kacpra Formeli – Kamił Łebkowski nazwany przez fanów jednym z najbardziej widowiskowo walczących zawodników.

Kolejnym ogłoszonym fighterem jest Adrian Zieliński który po nieudanym rewanżu z Danielem Rutkowskim powróci do klatki FEN’u.

Ostatni ogłoszony zawodnik to Krystian Bielski, który ostatnio w klatce FEN’u był widziany w sierpniu ubiegłego roku kiedy to błyskawiczne znokautował swojego oponenta. Kolejnym rywalem okazał się Kamil Oniszczuk który po mocnej walce znokautował go w trzeciej rundzie.

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.