Kontakt:

Strzelanina podczas EFM Challenge Show!

3_challenge_small

Robert Pasut z Abstrachuje i Jongmen świadkami strzelaniny!

Rywalizują nie tylko w oktagonie, ale również na… YouTube. W trzecim odcinku EFM CHALLENGE SHOW podopieczni Roberta Pasuta z Abstrachuje i Jongmena strzelali do siebie!

EFM SHOW to Gala MMA inna niż wszystkie. Wydarzenie odbędzie się 9 kwietnia. Zanim jednak wojownicy wejdą do oktagonu, organizatorzy dają możliwość poznania fighterów. Podzieleni oni zostali na cztery drużyny (różne żywioły – ziemia, powietrze, woda i ogień). Zawodnicy rywalizują w prezentowanych na YouTube challengach (EFM CHALLENGE SHOW), a ich kapitanami są znani influencerzy – Mała Ania z Warsaw Shore, Alan Andersz, Robert Pasut z Abstrachuje, a także Jongmen. Za każde wygrane starcie drużyny dostają punkty. Team, który zdobędzie ich najwięcej (także dzięki późniejszym walkom w oktagonie), wygra 100 000 złotych!

Trzeci odcinek rywalizacji to starcie Teamu Powietrze z Teamem Ziemia, czyli podopiecznych Jongmena i Roberta Pasuta z Abstrachuje. EFM CHALLENGE SHOW był niezwykle wymagający! Dlaczego? Ponieważ zawodnicy do siebie… strzelali. Wzorem opowieści z Dzikiego Zachodu nie dostali jednak do ręki rewolwerów, a łuk, z którego mierzyli do podobizny rywala. Georgi Valentinov strzelał do Igora Michaliszyna, a jego przeciwnik odwdzięczył mu się tym samym. Który trafił w bardziej czuły punkt?

Challenge czekał także na kapitanów. Robert Pasut i Jongmen stanęli do konkurencji, w której musieli jak najszybciej zjeść najbardziej śmierdzącego śledzia na świecie. Który z nich nie zwrócił „przysmaku” i dopisał punkty do konta swojej drużyny? Przekonajcie się sami, oglądając trzeci odcinek EFM CHALLENGE SHOW:

PREMIERA JUŻ DZIŚ O 20:00 NA KANALE YOUTUBE EFM SHOW:

Team Ogień:
Mała Ania (kapitan)
Arkadiusz Kaszuba
Daniel Skibiński
Tomasz Janiszewski

Team Woda:
Alan Andersz (kapitan)
Patryk Grzemski
Magdalena Loska
Marcin Maleszewski

Team Powietrze:
Jongmen (kapitan)
Maciej Różański
Georgi Valentinov
Damian Ostęp

Team Ziemia:
Robert Pasut (kapitan)
Michał Pasternak
Daniel Iliev
Igor Michaliszyn

Finał rywalizacji pomiędzy zawodnikami i kapitanami drużyn odbędzie się już za kilka dni na gali EFM SHOW. Już teraz możecie wykupić dostęp do kwietniowego wydarzenia. Jak to zrobić? Wystarczy wejść na stronę internetową www.efmshow.com i wybrać dostęp PPV. On gwarantuje wam możliwość transmisji wydarzenia w każdym miejscu, które tylko chcecie. Liczba miejsc jest nieograniczona!

Cena? Od 1 kwietnia 24.99 zł.

KUP PPV już dzisiaj www.efmshow.tv

Obserwuj sociale EFM SHOW:
Facebook – facebook.com/EFM.MMA
Instagram – instagram.com/efm_show/
Twitter – twitter.com/efm_show
TikTok – tiktok.com/@efm_show?

Przypominamy! Takiej rywalizacji w świecie MMA jeszcze nie było. Zawodnicy walczą nie tylko zwycięstwo, ale także o 100 000 zł do podziału. Skomentuj i pokaż za jakim teamem jesteś!

Pełny FIGHT GALI EFM SHOW znajdziesz na stronie www.efmshow.com.

Podążaj za nami!

#polishfighters

Leave Comment

Your email address will not be published.